Nejlepší recepty z Mimibazaru

Napsal | 9.7.2016

Vítáme Vás u dnešního článku, ve kterém se budeme opět zabývat známým portálem – Mimibazar.cz. Už jsme Vám zde přinesli článek, kde jsme si přibližili návody na ruční práce, které na portálu můžete najít. Dnes si povíme něco málo o těch nejlepších receptech na vaření.

Jen tak v rychlosti… Co je to ten Mimibazar?

Když už jsme si vybrali takovéto téma, tak Vám samotný Mimibazar nejdříve představíme. Portál se využívá především k nejrůznějším aukcím oblečení, kosmetiky a elektroniky. Spousta věcí je zde za super cenu.

Mimibazar - rodinný bazárek

Nejlepší recepty na Mimibazaru?

Nejlepší recepty jsme hledali opravdu dlouho. Mezi hromadou opravdových nesmyslů, se hledalo špatně. Chceme být nějakým způsobem nestranní, ale v některých případech jsme se museli dokonce až zasmát nad některými experimenty.

Dančí medailonky s brusinkovou omáčkou

Přesto jsme něco málo vybrali. Rozhodli jsme se tentokrát zaměřit na zvěřinu a tak tu máme recept na dančí medailonky s brusinkovou omáčkou a jako příloha jsou opečené brambory.

K přípravě budete potřebovat: kýtu, svíčkovou, hřbet z daňka, smetanu 30%, brusinkovou zavařeninu, citronovou šťávu a kůru, worchester, červené víno, světlou jíšku Knorr, olej, sůl a pepř.

Návod k přípravě: Medailonky naklepete, posolíte, popepříte, pokapete worchestrem a olejem a necháte uležet cca 2 dny. Poté usmažíte jako minutky, těsně před koncem nalijete do pánve k masu trochu vína. Dáte do tepla.

Na omáčku rozvaříte brusinky ve stejném množství vody, přidáte trochu citr. kůry, rozmixujete, přidáte smetanu a jíšku, povaříte. Dochutíte worchesterem, citr. šťávou, červ. vínem.

Podáváte s opečenými brambory.

Další recepty nebo potřebné věci na sebe či věci do domácnosti, naleznete na stránkách www.mimibazar.cz. Máte možnost se na stránku i zaregistrovat, abyste mohli přidávat i vy své recepty.