Kuchařská kniha kuchyně Lidlu

Napsal | 31.10.2015

Rádi vaříte či se učíte a hledáte vše možné? My jsme si pro Vás přichystali článek, právě týkající se jídel. Konkrtétněji o kuchařské knize kuchyně Lidlu. Pokud jste o této kuchařce ještě neslyšeli, popíšeme, co v knize najdete a snad Vám odpovíme i na několik otázek.

Kuchařka obchodního řetězce Lidl?

Stane se, že někoho zaskočí, že Lidl má kromě vlastního letákusvou vlastní kuchařku. Nemáte se však čeho obávat. Tato kniha přichází se spoustou nových receptů. Najdete ji na webových stránkách – kuchynelidlu.cz. Poskytne Vám jednoduchost přípravy pokrmů za přijatelnou cenu. Obsahuje jídla, která jsou vhodná jak pro malé děti, tak i na grilovací večírky, či jiné kulturní nebo soukromé akce. Neobsahuje jen a pouze pokrmy, ale i všemožné nápoje. Stále se pohybujeme v jednoduchosti, ve které je krása.

Kuchařská kniha kuchyně Lidlu - Rýžové krokety

Kuchařská kniha kuchyně Lidlu – Rýžové krokety

Na co zvláštního můžete v kuchařce narazit

Ve výběru „kuchařská kniha“ vpravo nahoře, se Vám po rozkliknutí rozbalí roletka. Poskytuje různé typy receptů. Všimli jste si ale inkonky triky ? Tento bod obsahuje videa, ve kterých můžete v praxi zaznamenat, jak se co dělá správně. Jedná se o jednoduché základní věci. Zajistí Vám větší pohodlí při vaření. Hlavně si uděláte větší pořádek a ušetříte spoustu času. Zjistíte, jaké věci se dají udělat mnohem jednodušší technikou, než jste doposud používali. Poradí Vám, jak správně pokrm připravit – jak správně okořenit plátky masa, jaké špejle použít na ražničí atp.

Jeden z vymakaných receptů

Rozhodli jsme se Vám odprezentovat jeden z receptů této šikovné kuchařky. Pokud milujete maso, tento recept pro Vás bude jako stvořený. Jedná se o kuřecí kousky s rozmarýnem a slaninou. Nejdříve si omyjeme kuřecí čtvrtky, které následně rozdělíme na menší části. Přendáme do zapékací mísy, opepříme, osolíme, pokapeme olivovým olejem a posypeme rozsekaným rozmarýnem. Podlejeme je bílým vínem a pečeme asi 10 minut. Poté si rozehřejeme pánev, vysypeme na ni slaninu nakrájenou na kostičky a nakrájený česnek. Restujeme, následně přidáme cuketu, žampióny a předem uvařené nakrájené brambory na malé kousky. Přidáme máslo, ochutíme a posypeme rozmarýnem. Všechnu směs přilijeme ke kuřecím čtvrtkám a pečeme dalších 45 minut. Dokonalý typ na recept pro Váš oběd.

Kuřecí kousky s rozmarýnem a slaninou

Kuřecí kousky s rozmarýnem a slaninou

Tak co? Už se Vám zbýhají sliny? Nám tedy ano 🙂