Stavební společnost Imperial Next

Napsal | 27.5.2017

Dnešní článek bude určený především pro všechny Pražany. Při letmém brouzdání po internetu jsme narazili na velice zajímovou firmu, která se věnuje převážně stavbě a rekonstrukci rodinných domů a paneláků. Věříme, že článek pomůže nejednomu našemu čtenářovi.

Rodinný dům v Praze? Jedině s Imperial Next

Výstavba rodinných domů v Praze je v současné době opět na vzestupu, protože stavebictví po létech krize zažívá opětovný boom. Stavebních firem je na trhu opravdu hodně, ale proč si nevybrat opravdové profesionály? Společnost Imperial Next má více jak 10 leté zkušenosti a postavili již několik desítek domů.

Proč si vybrat zrovna Imperial Next?

  1. Navrhnou to nejlepší řešení pro vaší poptávku
  2. Široký tým odborníků z různých oborů
  3. Téměř 10 let zkušeností na trhu
  4. Postaveno několik desítek domů
  5. Dodržují závazné termíny

Rekonstrukce jedině od profesionálů

Společnost nejenže staví nové stavby, ale nabízí i rozsáhlé rekonstrukce domů a činžovních bytů. Svěřte svou rekonstrukci do rukou týmu zkušených pracovníků, kteří vědí co dělají. Imperial Next je společnost, která je schopna realizovat Vaše myšlenky tak, aby výsledné dílo odpovídalo přesně Vašim představám.

Kromě klasických rekonstrukcí tým odborníku z Imperial Next zvládne i atypické rekonstrukce rodinných domů, zajistit ten  nejkvalitnější materiál, nutná stavební povolení a další služby, které jsou pro rekonstrukci naprosto nezbytná.

Zvládnou zrekonstruovat i celé činžovní domy!

Společnost Imperial Next s.r.o. zvládne opravdu všechno. Jakékoliv přání nebo požadevek je splněn se vší profesionalitou a individuálním přítupem. V případě rekonstrukce činžovního domu Vám firma dodá:

  • Cenový návrh a přípraví potřebnou dokumentaci
  • Zajištění stavebních materiálů a kompletní pokrytí všech pracovních úkonů
  • Svědomitý a zkušený stavební dozor
  • Statické posudky nebo tvorbu grafických návrhů vnější části panelového a činžovního domu
  • Potřebné konzultace a úpravy během postupné výstavby

No není to paráda? Věříme, že pokud uvažujete o rekonstrukci tak Vaší volbou číslo jedna je po přečtění článku společnost Imperial Next!