Spiderman omalovánky zdarma k vytisknutí

Napsal | 24.7.2014

Máte doma dítko, které zrovna potřebujete něčím zabavit, ale nenapadá Vás rychlý a účinný způsob pro získání jeho stále se měnící pozornosti? Právě od toho tu jsou omalovánky k vytisknutí zdarma se známým hrdinou, kterým je Spiderman. Tyto omalovánky jsou sice primárně určeny pro kluky a hochy, nicméně, nic nebrání tomu, aby pavoučího muže vybarvovala i malá holčička, která si tento pořád neméně oblíbila. V tomto článku Vás stručně s tímto dětským hrdinou a omalovánkami s ním seznámíme.

Seznamte se se Spidermanem

Spiderman, jehož omalovánky si můžete zdarma vytisknout, je superhrdina vymyšlený komikovým autorem, kterým je Stan Lee, jenž založil společnost Marvel a sní vymyslel i mnoho dalších postav od Iron Mana, přes Hulka (jejichž omalovánky mimochodem lze také najít k vytisknutí zdarma) až po zmíněného pavoučího muže.

Peter Parker, což je Spidermanovo pravé civilní jméno, byl obyčejným studentem, který byl neobyčejně chytrým a všímavým co se vědy a techniky týká. To ho také přivedlo do technického institutu, kde byly prováděny různé pokusy. Zde byl Peter pokousán pavoukem, na kterém byl jeden z pokusů také vykonán. Peterovo DNA se následně změnilo a začal oplývat schopnostmi jako tvořením pavoučí sítě, lepší fyzickou kondicí, skvělými reflexy a také dokázal lézt po stěnách. Veškeré tyto okolnosti a také chuť k pomstě za svého zavražděného strýčka ho vedli k tomu, aby se stal hrdinou se skrytou identitou, který bojuje se zlem, bezprávým a zločinem.

Kde je získat?

Omalovánky se Spidermanem získáte zdarma na této stránce. Je zde vyobrazen jak s maskou, tak i bez ní a pokud jste hledali i jeho odvěkého nepřítele, kterým je například Dr. Octopus, nebudete zklamáni. Věříme, že Vám byl při Vašem hledání omalovánek s touto fiktivní postavou článek nápomocen a pokud Vás napadají jisté připomínky k tématu, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.

Pro zvětšení obrázků k tisku, na ně stačí kliknout

Zdroj – www.coloring-book.info