Skříně s posuvnými dveřmi

Napsal | 15.1.2014

Nakupování v obchodním domě Ikea je vždy příjemné. Zázemí je obohaceno jídelním oddílem, dětským koutkem a máte možnost si výrobky náležitě prohlédnout, vybrat a údaje si poznamenat psacími potřebami, které jsou vám zadarmo k dispozici. Výrobky můžete najít v katalogu či na internetových stránkách.

Šatní skříň PAX

O kvalitě jsme se mohli opět přesvědčit. Nedávno jsme zakoupili šatní skříň s posuvnými dveřmi typu PAX. V nabídce jsou různé velikosti, materiály a barvy, abyste si mohli komfortně vybrat právě ty, které vám vyhovují a hodí se. Díky jejich posuvným dveřím je v místnosti více místa pro ostatní nábytek a dá se jimi dobře manipulovat. Při otevření nezabírají více místa, než je šířka samotných dveří.

Montáž

Montáž není složitá, je podrobně popsaná v návodu, avšak je k ní potřeba více lidí, práce jde pak lehce a bez potíží. Ikea dbá na pohodlí zákazníků a snaží se jim vyhovět, proto jsou výrobky vždy komfortní a záruka je na 10 let.

S nákupem jsme jako vždy spokojení, nábytek pěkně vypadá a je víceúčelový – například skříň funguje samozřejmě jako úložný prostor, ale líbí se i dětem, které se do ní rády zavírají.