Pompo katalog – Léto 2015

Napsal | 5.8.2015

Asi s námi budete souhlasit, když prohlásíme, že pro děti neexistuje snad žádná doba, kdy by neměly zájem o nové hračky. I proto jsme se dnes zaměřili na oblíbené hračkářství Pompo, jež si pro nás připravilo nový letní katalog – a vsadili bychom se, že by si z něj každé dítě odneslo alespoň jednu hračku domů!

E-shop a prodejny

Pompo je jedním z největších řetězců hračkáren v ČR – na našem území provozuje na 86 prodejen a výdejních míst. V kombinaci s funkčním e-shopem tvoří pevné zábavní jádro pro děti. Mezi jeho největší výhody patří zejména široký sortiment pro všechny věkové kategorie dětí a také možnost nechat si rezervovat zboží přímo na prodejně bez poplatku za dopravu. Dostupnost na jednotlivých prodejnách lze potom několika kliknutími jednoduše ověřit přímo u daného zboží na stránkách e-shopu.

Katalog Léto 2015

Nyní už ale k samotnému katalogu. Pompo si připravilo nový katalog na léto 2015. Ten se bohužel nedistribuuje do našich schránek, nicméně je k dostání v papírové formě na kterékoliv prodejně. Rovněž si ho lze zdarma stáhnout v elektronické podobě, a to sice ZDE na oficiálních stránkách obchodu. Platnost aktuálního čísla je pak od 08. 05. 2015 do 02. 09. 2015. Od srpna se pak můžeme těšit na nové číslo katalogu, a to sice podzim 2015, o němž Vás budeme včas informovat.

Nabídka katalogu

No a na co se můžete v aktuálním čísle těšit? S probíhající letní sezónou je sortiment celkem logicky zaměřen na letní radovánky u vody – najdete zde tedy v akčních nabídkách vše od křidýlek pro ty nejmenší plavce, přes vodní pistole, bomby a jiné vychytávky, až po dětské nafukovací bazény, lehátka a další nafukovadla. Samozřejmostí jsou pak i snad nikdy nestárnoucí evergreeny, jako panenky Barbie, nové kolekce LEGO Minecraft, Bionicle, či společenské hry Activity atd. To své si zde vybere zkrátka každý!