Pompo katalog Vánoce 2015

Napsal | 24.11.2015

Vítáme Vás u dalšího z našich článků a dnes přicházíme opět s vánoční atmosférou. Vánoce se velmi rychle blíží. Už víte, co nakupit svým dětem nebo kamarádům za dárky pod stromeček? My Vám pomůžeme. Budeme se bavit o prodejci hraček Pompo a jeho vánočním katalogu. Rozhodli jsme tak učinit po včerejším velmi úspěšném článku o Dračikovi. Najdete ho ZDE

Obchod Pompo

Už jen svým chytlavým a jednoduchým názvem dokáže zaujmout, ale spíše tím, co tento obchod skrývá. Nabízí různé druhy hraček pro děti od těch nejmenších, až po starší. Jestliže sháníte kojenecké zboží, máte možnost i v tomto obchodě. Narazíte určitě i na všemožné společenské hry nebo sportovní doplňky. Hračky jsou rozdělené pro kluky a pro holky. Co by Vás mohlo zaujmout, naleznete tu i zahradní domečky, skluzavky i umělohmotné houpačky. Opravdu nebudete vědět, co vzít dříve. Na jejich webových stránkách pompo.cz zobrazují aktuální slevy, akce a nové produkty.

Pompo katalog Vánoce 2015

Pompo katalog Vánoce 2015

Vánoční katalog 2015

Konečně jsme se dostali k aktuálním nabídkám, které budou tvat až do 31. prosince 2015. Našli jsme pro Vás konkrétní produkty, jež nejsou tak cenově náročné a jsou vkusné. Rozhodně jsou rozděleny do několika sekcí jako: společenské hry, zbraně, škola, knihy, LEGO stavebnice, hračky pro holky a kluky, pro nejmenší, hračky na zahradu, ale i kreativní hračky.

Produkty za super ceny!

Obrovský pokles cen jsme zaznamenali nejdříve u společenských her. Jestliže neznáte hru „Kdo jsem?“, neváhejte. Tato hra je velmi zábavná a je určena pro 2 osoby od 6-15 let. Vtip je v pokládání otázek, abyste zjistili, za koho se soupeř vydává. Ze školní sekce nás zaujal batoh Paul Frank, který je v hodný pro kluka i holku. Pokud víte, že máte v rodině opravdové nadšence, co se týče Star Wars, v nabídce je zde penál a krásný kufřík a to za příjemné ceny. Co jsou to vůbec ty „kreativní hračky“ ? Tak především jsou na základě tvůrčí schopnosti. To znamená od malování, vyrábění až po hrací klávesy, puzzle nebo hlavolamy.

 

Pompo katalog Vánoce 2015
Jak se vám líbil článek?

One thought on “Pompo katalog Vánoce 2015

  1. Pingback: Bambule katalog vánoce 2015

Není možné diskutovat