Pelíšky pro psa výprodej

Napsal | 25.9.2016

Zrovna přemýšlíte, co byste mohli hezkého udělat pro Vašeho čtyřnohého miláčka? Co takhle mu zajistit pohodlné místo, kde bude trávit více času, uvelebí se nebo využije místo na hraní? Zrovna jsme narazili na pelíšky pro Vašeho mazlíčka za super ceny.

Místo pro Vašeho miláčka

Je důležité pro Vašeho čtyřnohého člena rodiny zajistit také vhodné prostředí, kde bude mít své vlastní místo. I když mu zařídíte pelíšek, kde by měl spát, tak to pejsek často nerespektuje a leze nejraději přesně tam, kde to má zakázané.

Proč vůbec pes nechce zůstat ve svém pelechu? Jedním z důvodů je to, že mu často nevyhovuje. Existuje mnoho druhů pelíšků a rozdělují se jak velikostně, tak vzhledově. Nejdůležitější je jednoznačně velikost. Možná ten Váš uličník nechce v pelechu zůstat, protože se tam prostě nevejde. Pokud máte pejska menšího vzrůstu, klidně mu pořiďte větší pelech, aspoň bude mít více místa, kde by se mohl uvelebit.

Celkem oblíbenou variantou jsou jakési domečky. Jsou z měkkého materiálu, většinou plněné molitanem a na povrchu je látkový potah. Jsou lehce přenosné a můžete je brát prakticky všude.

Výprodej pelíšků

Určitě se Vám nechcete utrácet moc peněz, když ke všemu víte, že ten pelíšek si pak pejsek uvelebí podle svého, potrhá ho a umaže. Proto jsme se zaměřili na internetové obchody, kde aktuálně probíhá letní výprodej. Představíme Vám rovnou první z nich – Mall.cz.

Výprodej psích pelíšků na Mall.cz

V tomto obchodě je neskutečné množství produktů za rozumné ceny. Kupříkladu takový Akinu pelíšek pro psi TRIO vel. M je za pouhých 489 Kč a prodává se rovnou hned ve třech velikostech. Jako další je tu Tommi polštář DUO Tyrkysový, je vyhotoven ve čtyřech velikostech a je vhodný pro všechny typy psů.

Výprodej na spokojenypes.cz

Dalším skvělým internetovým obchodem z mnoha, je ještě spokojenypes.cz. Jedním z jejich produktů je  Aminela Full Comfort v šedé barvě 50/12cm. Tento druh pelíšku je vyššího provedení, spíše se jedná o takový bulánek. Je vysoce kvalitní s výplní paměťové pěny. Tento pelíšek si Váš pes zamiluje zakoupíte jen za 690 kč + dárek cestovní misku pro pejska.