Pánve WOK

Napsal | 20.4.2014

Vítejte! Dnes jsme si pro Vás opět připravili článek ze světa doplňků do domácnosti, přičemž dnešní díl bude věnován kuchyňskému vybavení – konkrétně pánvím Wok. Ať už tedy zvažujete nákup těchto pánví, či si jen chcete rozšířit obzory z hlediska sortimentu společnosti IKEA, čtěte dále.

Kvalitní a spolehlivé pánve WOK

IKEA nabízí pánve wok už poměrně dlouhou dobu a i samotné pánve wok jsou synonymem pro kvalitu a spolehlivost. My jsme se rozhodli začít modelem TOLERANT. Tuto pánev můžete pořídit za 329 korun. Její průměr činí 33cm a na první dotyk zaujme svou lehkostí. Vyrobena je z hliníku, který zaručuje právě lehkost a dobrou tepelnou vodivost. Vnitřek pánve je pak opatřen nepřilnavou vrstvou, která snižuje riziko připálení pokrmu.

Model z kolekce 365+

Dalším modelem je IKEA 365+, kterou můžete pořídit na pobočkách IKEA za 399 korun. Tato pánev má průměr sice jen 28cm, nicméně výšku rovných 9cm. Vyrobena je rovnou ze 2 vrstev nerezavějící oceli, mezi kterýma je i vrstva hliníku. Tato kombinace umožňuje lehkou manipulaci s pánví a zároveň výbornou tepelnou vodivost. Vnitřek je pak potažen Teflonem Platinum Plus, jež nabízí špičkovou ochranu proti připálení. Pánev je dodávána se zárukou 5 let.

Posledním kouskem je pánev wok s poklicí INDETISK. Tu lze pořídit za 499 korun. Průměr činí 32cm a výška rovných 10cm. Vyrobena je z hliníku, přičemž vnitřek pánve je z Teflonu Select, který je opět zárukou špičkové ochrany proti připálení. Pánev je vyrobena z nerezové oceli.

Pánve wok jsou zkrátka špičkou v oblasti vaření. Pokud Vás některý model zaujal, určitě navštivte nejbližší pobočku IKEA a podívejte se na konkrétní kus na vlastní oči.