Nová série Masterchef 2016 – na co se těšit?

Napsal | 1.2.2016

Milujete vaření, nové nápady, ale hlavně televizní napínavé pořady, kde se soutěží? Budeme se pohybovat v tomto tématu a přesněji u pořadu Masterchef 2016. Jak bude nová série vypadat? na co se můžete těšit? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

O pořadu Masterchef

Jak jsme již naznačili, jedná se o kuchařskou soutěž, která se stala velmi populární. Pořad se vysílá jak v České republice, tak i v jiných dalších zemích. Je vlastně celosvětově nejúspěšnější kuchařskou show, která člověka nejen při časovém nátlaku napne, ale i naučí různá jídla od neznámých lidí a i různých zemí. Show vznikla ve Velké Británii. Tato soutěž je vlastně o tom, že z obyčejných neviditelných lidí, kteří si jen tak vaří doma, objevuje právě skryté talenty, které se mohou posouvat stále výše. Vyhrát může jen jeden a výhra je opravdu oslnivá.

Porota pořadu Masterchef

Porota pořadu Masterchef

Nová série tu bude co nevidět!

Nová řada Masterchef se rychle vrátila již od podzimu roku 2015. Můžete se těšit na další nové přehlídky jídel, mnoho emocí a vaření pro vážené návštěvy. Seznámíte se špičkovými kuchaři s ještě lepšími, bohatými zkušenostmi a to s Markem Fichtnerem, Marke Raditschem a Miroslavem Kalinou, kteří budou hrát vážnou a důležitou roli v porotě. Samozřejmě do toho patří výhra jednomu z našich českých reprezentantů, jednomu z nejlepších účastníků této soutěže. Přesněji se bude jednat o výhru finanční, titul Masterchefa a nakonec svou vlastní kuchařku.

Chcete se také zapojit do soutěže?

Kuchařská show Masterchef je opravdová výzva pro ty, kteří si chtějí něco dokázat, nebo naopak, že je někdo „dokope“ z rodiny či přátel, aby se soutěže určitě účastnili. Za zkoušku nic nedáte a třeba Vám to nakonec tak pujde dostanete se do velkého finále. Řekneme Vám něco o registračním formuláři. Podmínkou je samozřejmě to, aby Vám bylo 18 let a více, záleží i na tom, jestli jste zaměstnáni jako profesionální kuchaři nebo jste jimi byli. Není to povoleno. A není povoleno ani to, abyste se hlásili do soutěže i když máte finanční příjem právě z vaření. Je to prostě a jasně jen pro ty, kteří jsou opravdoví „kuchtíci“ ve své kuchyni. Dále registrační formulář obsahuje kolonky na vyplnění jména a příjmení, bydliště, datum narození, národnost, e-mail, mobilní telefon a můžete nahrát i svou fotografii.

Tak co! Přihlásíte se i vy do této reality show? Napište nám do komentářů!