Fler kreativní svět

Napsal | 12.10.2014

Máte nějaký zajímavý kreativní výrobek, který byste rádi sdíleli se svým okolím? Umíte vyrábět něco, o čem si myslíte, že by to mohlo mít úspěch a chcete vydělat i nějaké peníze? Pokud jste odpověděli na tyto otázky kladně, pak máme pro Vás jedinečný tip, neboť dnešní článek bude věnován portálu Fler. Pakliže jste o něm dosud neslyšeli, usaďte se a my Vám ho v následujících několika řádcích představíme.

Fler obecně

Fler je ve své podstatě virtuální tržiště, které dává prostor pro všechny kreativní lidi, kteří se zde mohou nabízet své výrobky k prodeji. Projekt vznikl v únoru 2008 a za relativně krátkou dobu svého působení na trhu si získal poměrně velké množství fanoušků. Dnes je zde zaregistrováno na 30 000 prodejců a téměř 120 000 kupujících.

Nabídka výrobků

Co se týče výrobků, které můžete nalézt na portálu Fler.cz, jedná se čistě o malonákladové a kreativní výrobky ruční výroby, jako jsou různé náušnice, dekorační předměty, kabelky, šperky, hračky, ale i peněženky apod. Ceny jsou pak velmi různorodé, záleží na prodejci. U každého předmětu pak nejdete i stručnou charakteristiku, jako o co se jedná, z čeho je daný výrobek vytvořen atd., nicméně tyto údaje nejsou podmínkou.

Zapomeňte na zkušenosti z velkých eshopů

Samozřejmostí jsou pak různé způsoby dopravy. Hodně lidí nicméně preferuje klasiku ve formě České Pošty. Rovněž u některých prodejců naleznete základní ustanovení, které kupříkladu říká, že objednávky jsou závazné. To je ku příkladu z toho důvodu, že se jedná o konkrétní fyzické osoby bez velkého kapitálu a nemohou si dovolit posílat desítky balíků, které se jim následně vrátí zpět a vynaložené poštovné a balné přijde vniveč.

Živnostenský list je jistotou

Pokud byste sami chtěli zboží prodávat, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat, dát menší informace o sobě, o svých výrobcích, vše poctivě nafotit a dát k dispozici k prodeji. Při dlouhodobější činnosti doporučujeme si pořídit živnostenský list, který je pro „podnikání“ tohoto druhu nezbytností.

Každopádně přejeme mnoho úspěchů a stovky prodaných výrobků!