Dráčik leták Vánoce 2015

Napsal | 23.11.2015

Vánoce se blíží a stále nemáte dárky pro své ratolesti nebo kamarády? Dnes si budeme povídat konkrétněji o prodejci hraček, obchodu Dráčik. Co Vám může nabídnout nového jejich vánoční létak a na co se těšit, si povíme v následujích řádcích.

Obchod Dráčik

Takovéto hračkářství můžete lokalizovat ve Vašich městech, jak ve formě kamenných prodejen, tak i formou internetového obchodu. Dráčik je opravdu populární prodejce hraček už jen proto, že nabízí spoustu druhů hraček různých značek. Jestliže jde o puzzle, plyšové hračky, lego či masky na karneval nebo jen tak do sbírky. To vše tam najdete a mnoho dalšího. U výrobků je garantována dlouhá životnost a vysoká kvalita. Závítejte do tohoto obchodu s dětmi a uvidíte, jak se jim rozzáří oči. Vám se občas protočí panenky z vysokých cen.

Dráčik leták Vánoce 2015

Dráčik leták Vánoce 2015

Vánoční leták 2015

Jestliže stále váháte, čím byste potěšili Vaše děti nebo vnoučata, budete opravdu překvapeni těmito nabíkami.

Jak už je známo, od první chvíle Vás od malička Vaše děti pozorují. Zaměřme se spíše na holčičky, které se velmi často snaží napodobit své maminky. Přesněji se to týká kosmetiky. Právě pro tento případ jsme vybrali kosmetický kufřík. Obsahuje malé zrcadlo, štětce, různobarevné rtěnky, oční stíny, tvářenky a laky na nehty. A ve volném čase se může zkrášlovat jak je libo. Samozřejmě nevynecháme kluky, kteří jsou většinou zašití u sportu. A právě pro ně je v katalogu taky nabídka. Máme namysli stolní fotbal s detailním ovládáním. Díky natahovacím strunkám, které spojují právě malé postavičky hráčů s hrací deskou, můžete s figurkami manipulovat. Díky těmto strunkám můžete střílet míč do branek s posuvnými brankaři.

Nesmíme zapomenout na různá vesmírná plavidla ze Star Wars. Sestavují se z Lego součástek a je k nim i příslušný plánek. Totální peckou se ale stává hudební sekce, kde máte možnost koupi různých druhů kláves, akustických kytar ale i mikrofonů. Nenechte si tyto nabídky ujít, opravdu stojí za to do tohoto obchodu i jen nahlédnout.

2 thoughts on “Dráčik leták Vánoce 2015

  1. Pingback: Pompo katalog Vánoce 2015 - akce, slevy a výhody

  2. Pingback: Bambule katalog vánoce 2015

Není možné diskutovat