Cikánský výklad karet zdarma

Napsal | 21.12.2015

Věříte věštbám, či je naopak odsuzujete? Tím se dnes budeme zabývat. Přesněji – Cikánským výkladem karet. Pokud se Vám nechce utrácet mnoho peněz, máme tu tip – věštění zdarma. Prozradíme čemu se vyvarovat a napovíme, kam za takovým výkladem karet.

Cikánský výklad karet? Proč?

Většina lidí si dělá mnohé špatné předsudky k takovýmto službám či naopak jsou lidé, kteří tuto věštbu upřednostňují. My Vám ale povíme, proč se jeden druh výkladu karet nazývá cikánský.
Budete se možná divit, ale tento název má jen málo společného s cikánskými tradicemi. Můžeme zde hovořit spíše o jednom z vývojů druhů karet. Rozdíl mezi cikánským výkladem a jinými výklady je ten, že se jedná o přesnější věštbu. Tím pádem poskytují konkrétní odpověď na konkrétní otázku.

Cikánský výklad karet zdarma

Cikánský výklad karet zdarma

Výklad na internetu

Už jistě víte, že není nutné chodit za věštkyněmi osobně, či volat za plno peněz. Vsadíme se, že na internetu každý člověk stráví průměrně tak 8 hodin denně a možná i více. Proto už jste možná mohli narazit na online věštby. Tyto věštby jsou spíše, dá se říci, amatérské. A když už jsme u těch cikánských karet, těch se na internetu dočkáte stejně jako jiných výkladů. Cikánská věštba ale nefunguje stejně jako ty ostatní, standardní, které znáte. Má mnoho druhů výpovědí a to už proto, jak jsme již zmiňovali, že jsou konkrétnější v odpovědi. Téměř všechny věštby jsou samozřejmě zdarma.

Jak cikánské karty fungují?

Jak se říká, každý má svůj styl, a tak se to dá říci i u těcho karet. Každý s nimi může nakládat dle svého, jak mu to vyhovuje. My se spíše zaměříme na to, o jaké věštby konkrétně jde a k čemu karty vůbec směřují.

Na kartách jsou vyobrazeny různé životní situace a pocity. Jejich schopností je Vám napovědět – jak nakládáte se životem nyní, jak v minulosti a dále pokračování v budoucnosti. Při výkladu je vhodné, když se řídíte svou intuicí.

Pokud by Vás to zaujalo, zde máte pár tipů na cikánské věštby online: vestirna.com, superko.com, sibyla.cz.