Moderní nábytek do předsíně

Napsal | 26.4.2015

Nábytkářský průmysl je jedním z mála odvětví, které se neustále rozrůstá, a my Vás tak máme stále o čem informovat. V dnešním článku jsme se zaměřili na poněkud opomíjenou místnost, která je však svou důležitostí na předních příčkách – předsíň. Jaký nábytek nabízejí tuzemští prodejci a co je momentálně opravdu v kurzu? Tyto a mnohé další informace v následujícím článku.

Co je dnes považováno za moderní předsíň?

Skutečně moderní nábytek do předsíně se dnes vyznačuje hned několika znaky. Za prvé, musí jít o výrobek ze dřeva (často však doplněn o doplňky z kovu, nebo ze skla). Dřevo je pak voleno na základě rozpočtu – nízký rozpočet poskytne nejčastěji jen dřevotřísku s velkým množstvím lepidla, nicméně pokud jste ochotni si připlatit, můžete si dovolit i nábytek z masivu. Za druhé, moderní nábytek do předsíně si hraje především s barvami (zde ale otázka vkusu) a pak s hranatými tvary. Velký důraz je také dbán na účelnost.

Asko nábytek nezklame

A jak si v nabídce stojí tuzemští prodejci? Podívali jsme se za Vás na jejich nabídku a u každého z nich se nám líbilo něco jiného – začneme třeba společností Asko. Zde se nám velice líbila série předsíňových komod Aida. Konkrétně se jednalo o 4-zásuvkový model s dubovou dekorací. Dno komody je navíc na nožičkách, čili není problém umístit komodu i do předsíní s podlahovým topením. Model AIDA 12 stojí 5365 korun a je vyroben z dřevotřísky.

Předsíňové stěny z Jamallu

Nábytek Jamall nás zaujal svými předsíňovými stěnami. Tak třeba model  DECEMBER, jež se prodává hned ve 2 barevných provedeních, konkrétní světlý jasan, nebo tmavý akát. Skládá se z výklopného botníku, šatní skříně, věšáku a zrcadla. Díly jsou pak rovněž na nožičkách a lze je objednat i samostatně. A cena? 8061 korun.

Ostatní prodejci

Pokud hledáte moderní nábytek do předsíně z masivu, zkuste se porozhlédnout po menších prodejcích nábytku, nebo se přímo zeptat na prodejnách známých řetězců, jako je Jysk, Sconto, nebo výše jmenovaní.

Moderní nábytek do předsíně
Jak se vám líbil článek?