Brusinkový čaj na močové cesty

Napsal | 7.5.2014

Zánět močových cest a jiné potíže s močením je jistě jedna z nemocí, které se chceme co nejvíce vyhnout. Přesto však se nám může snadno stát, že nám močové ústrojí prochladne, nebo že do něj proniknou bakterie, které nám můžou vážně ublížit. Jak se tedy takovým problémům vyhnout, zachovat své tělo v kondici a udržovat močové cesty zdravé bez polykání drahých pilulek plných škodlivé chemie? Ideálním řešením je pravidelná konzumace brusinkového čaje.

Ozdravná síla brusinek

Tyto kouzelné červené bobule dělají při léčbě močového ústrojí skoro zázraky. Čím je to způsobeno? Brusinky totiž obsahují vysokou dávku vitamínů a antioxidantů, takže nejenže nás chrání před volnými radikály a tak pomáhají celému organismu, ale také mají silný antibakteriální účinek. Škodlivé bakterie jako streptokok nebo E.Coli nemají proti přírodní síle brusinek žádnou šanci. Antibakteriální látky zabrání přilnutí škodlivin ke sliznici vašich močových cest a tak zabraňují vzniku infekce. Všechny zhoubné organizmy budou z vašeho organizmu přirozenou cestou vyloučeny a vaše tělo bude zdravé a vyladěné na tu nejlepší vlnu. Zapomeňte na chemikálie, které narušují vaše trávicí ústrojí; s přírodní sílou brusinek porazíte nebezpečné bakterie a vaše tělo vám bude maximálně vděčné.

Horký zázrak

Těžko si však dovedeme představit, že bychom denně konzumovali brusinky v takovém množství, aby se jejich účinek projevil naplno. Ani polykání ne příliš chutných pilulek se nám nezdá jako ideální možnost. Jak si tedy poradit? Zkuste pít denně přírodní čaj! Pravidelná konzumace odvaru z brusinek a jiných léčivých látek pročistí a ozdraví vaše tělo, lahodná vůně brusinek a jiného ovoce nebo bylinek zaplní váš byt i vaši mysl příjemnou harmonií. Dopřejte si pauzu s vynikajícím brusinkovým čajem a pomáhejte přitom svému tělu!

Rozlučte se tedy se záněty a infekcemi, stejně jako s chemickými dryáky! Brusinkové čaje na močové cesty ochrání vaše ústrojí, poradí si i s volnými radikály a dodají vašemu tělu svěží rovnováhu. Čaje spolehlivě seženete v každé dobré lékárně.