Bonami bez registrace

Napsal | 8.4.2015

Bonami je novinkou na českém internetu, která si ale za svou krátkou působnost získala již desetitisíce spokojených zákazníků, kteří se sem rádi vracejí i několikrát denně. My jsme se na tuto „kometu“ rozhodli podívat zblízka a představit ji Vám, našim čtenářům. Co Bonami nabízí a jak je to vlastně s všude diskutovanou registrací?

Bonami = styl a originalita

Bonami je ve své podstatě módní a designový portál, který je určen všem nadšencům, kteří mají rádi neotřelý design a zajímavé, netradiční kousky nábytku i různých doplňků. Nejdříve ale něco k samotnému principu portálu. Vše probíhá tak, že tým stylistek prohledává všelijaká zákoutí internetu i obchodů po celém světě – následně, když pro Vás vyberou to pravé zboží, se dohodnou s dodavatelem a nabídnou ho na svých stránkách (ZDE) za výhodnou cenu.

Nakupujte rychle!

Z toho samozřejmě vyplývá, že zboží je omezený počet a vyplatí se tak nakupovat rychle. Některé kusy jsou však natolik populární, že je má Bonami na skladě neustále (jedná se o tzv. skladovky). Ty si můžete objednat prakticky ihned a dostanete je do 2-4 pracovních dnů. U neskladových kusů je dodávka v řádech týdnů.

Sortiment

Co se týče nabídky sortimentu, jak jsme uvedli už v úvodu článku, najdete zde prakticky vše – od nábytku po oblečení. Základním znakem pro všechno zboží je pak originalita a vkusnost. Ať už tedy hledáte luxusní italský nábytek, nebo jen zajímavé povlečení, u Bonami není problém narazit na spoustu zajímavých kusů za solidní ceny.

Registrace

Donedávna pak platilo, že pro ty nejlepší nabídky jste museli být zaregistrovaní a přihlášení. Nyní už je Bonami otevřeno absolutně všem, nicméně pokud se zaregistrujete a přihlásíte, získáte na svůj první nákup 100kč slevu. To ale není všechno – rovněž můžete za zboží platit až po vyzkoušení, získáte dopravu zdarma nad 1000Kč atd. Registrace se tak suma sumárum rozhodně vyplatí.