Zelená obývací stěna v interiéru

Napsal | 30.8.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobkách, konkrétně nábytku, který Vám představujeme především jako kvalitní a vzhledné řešení i do Vaší domácnosti. Středem pozornosti v tomto článku bude tedy zelená obývací stěna v interiéru, která jistě nebude mít problém zapadnout do většiny stylů moderních obývacích pokojů, kterými oplývají mnozí. Pojďme se tedy na tento produkt podívat a zjistit, jestli je to elegantní či kýčovité řešení.

Klíčem je správná kombinace stylu i barev

Pokud přemýšlíte, jestli by se k Vám do obýváku hodila zelená obývací stěna, musíte mít na paměti, že záleží, v jakém stylu máte obývací pokoj zařízen. Vše do sebe musí krásně zapadat – klasické retro do retra, moderní stěna do moderního trendy obýváku a další varianty přesně v tomto smyslu.

Dalším aspektem je to, v jaké barevné kombinaci máte interiérový prostor, v tomto případě obývací pokoj, laděn. Jestli máte obývák ladění do takové dřevěné a světlé varianty barev, máte vyhráno, protože zelená obývací stěna tam jistě zapadne jako ušitá namíru přímo pro tento prostor. Nicméně pokud je místnost laděna třeba do modré, červené nebo černé barvy, rychle dejte od zelené obývací stěny, stejně také i od ostatního zeleného nábytku ruce pryč, pokud nechcete, aby došlo k faux pas, za které Vás jistě nikdo nepochválí, naopak budete za burana, co nechápe současné trendy barevných kombinací a z obývacího pokoje se stane kýčovitý strašák.

Na tvaru záleží

Dnešní trendy naznačují, že správná obývací stěna má mít elegantní tvary, které jsou strohé a přesné, nicméně, musí zde být vidět i kapka invence. Někdy je opravdu těžké to, „co letí“ celkově pochopit, avšak pokud jste fanouškem následování trendů, jistě víte, o to se jedná. Z nábytku nesmí být cítit nějaká konzervativní atmosféra, která by pokoj uvedla do věku normalizace. Jde o to vycítit přesnou úroveň toho, kdy se strohost nestane konzervativností a kdy se invence nestane kýčem, který vše zkazí.