Zdobička na cukroví Tescoma

Napsal | 12.11.2014

Vítejte u dalšího článku z cyklu o výrobcích známé tradiční společnosti Tescoma, která si potrpí na nepopiratelnou kvalitu nabízeného zboží. Dostali jste se někdy do situace, kdy jste pekli cukroví, vše vypadalo zdánlivě perfektně, avšak výsledek nebyl podle představ právě díky nemotornému zdobení? Tomuto nechtěnému pocitu frustrace a zmařeného času je nyní konec! To zajistí skvělá zdobička na cukroví Tescoma, o které se budeme bavit v následujících odstavcích a podíváme se na ni o něco podrobněji.

Tvořte své originální cukroví!

Rádi zdobíte, ale způsoby, kterými chcete docílit toho, co si představujete, jsou ne až tolik efektivní a často se stává, že se minou se správným a kýženým výsledkem? Zdobičky na cukroví Tescoma Vaši práci o mnoho ulehčí.

Nenechte s zmást striktním názvem produktu. Zdobičkou na cukroví značky Tescoma můžete zdobit nejen cukroví, ale dokonce i různé sušenky, rozmanité dorty, můžete s ní vytvářet vzory a obrazce dle Vaší fantazie na co se Vám jen zlíbí i přesto, že je primárně na cukroví určena. Čím je ale produkt od Tescomy o tolik lepší a účinnější, než jak je tomu u konkurenčních produktů, které na trhu s touto značkou soupeří?

Bohatý výběr

Jde o to, že zdobiček od Tescomy je opravdu široká nabídka. V ní jsou zahrnuty zdobičky pro cukrářské posypy, dále také zdobící tužka, se kterou je velice snadné vytvářet právě ony obrazce. Nesmíme ale opomenout ani klasickou sáčkovou zdobičku, jež se využívá tradičně pro zdobení například roztavenou čokoládou – rozdílem je to, že Tescoma zdobička na cukroví je obohacena o výběr různých trysek, která dělá práci znovu efektivnější. Dalším instrumentem, který si můžete třeba v internetovém obchodě Tescoma zakoupit, je zdobička se sítkem. Tu lze využít kupříkladu na zdobení skořicí, cukrem – zkrátka veškerými sypkými pochutinami, které byste rádi viděli na svém cukroví.

Přínášíme návod jak správně zdobit cukroví

Jak praví jedno přísloví: Žádný učení z nebe nespadl. Zdobení cukrovinek nebo dortíku není vůbec jednoduchá činnost, proto jsme si dovolili publikovat i tento video-návod. Věříme, že v začátcích Vám bude velice užitečný.

Věříme, že Vám byl tento článek nápomocen při Vašem výběru té správné zdobící pomůcky na cukroví Tescoma a pokud máte nějaké věcné připomínky, jistě je zanechte v komentářích pod článkem.