Zdobící sáček Tupperware

Napsal | 9.12.2014

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a s nimi jsou spojené i sezónní práce, kterým se nevyhne žádná správná hospodyňka. Sezónními pracemi máme na mysli zejména pečení, které je pro někoho radost, pro někoho utrpení. I z tohoto důvodu jsme se dnes rozhodli opět zaměřit na výrobky společnosti Tupperware. Tentokrát budeme rozebírat populární zdobící sáček Tupperware – jaká jsou jeho specifika, je opravdu tak dobrý, kde ho koupit a za jakou cenu? Na tyto a další otázky najdete odpovědi níže.

Obsah Kouzelníka Tupperware

Tupperware si dlouhodobě zakládá na kvalitním a nezávadném zboží, čili zdobící sáček, pod obchodním označením také jako „Kouzelník“, rozhodně není výjimkou.

Obsah balení se skládá z jednoho látkového sáčku o objemu 400ml, ke kterému rovněž obdržíte i celkem 5 nástavců, kterými můžete vytvořit líbivé dekorační vzory. Stačí pouze naplnit lžící sáček, uzavřít, nasadit potřebnou trysku a tlakem na sáček začít zdobit.

Výhody

Mezi jeho výhody, oproti jiným zdobícím sáčkům, patří široký otvor, díky kterému se dobře čistí i plní. Trysky jsou zabezpečeny závity a nasazují se i sundávají pomocí šroubování – není zde tudíž problém s odpadáváním jednotlivých trysek. Pakliže ho budete chtít uložit, stačí sáček jednoduše složit a nástavce zajistit patentkou, abyste jednotlivé díly nepoztráceli.

Kde ho (ne)snadně zakoupit?

Tupperware Kouzelník se dělá v několika barevných provedeních, z nichž asi nejtypičtějším je bílo-fialové. Bohužel i tento výrobek je v České Republice poměrně těžké sehnat a zaměřit byste se měli spíše na internetové aukce, jako je aukro.cz apod. Nicméně pokud si uděláte čas a navštívíte některou z předváděcích akcí ve Vašem okolí, či dáte šanci distribučnímu centru (jejich výčet naleznete na stránkách Tupperware.cz), Tupperware poradkyně Vám určitě tento zdobící sáček rády objednají.

Cena

Co se týče ceny, připravte si něco kolem 500 korun. Nepodařilo se nám zjistit aktuální přesnou cenu, nicméně doporučujeme sledovat aktuální akční leták, neboť je období před Vánocemi a je velmi pravděpodobné, že se tento Kouzelník objeví v akci v letáku.