Závěsná houpačka GUNGGUNG

Napsal | 10.1.2015

Vítejte u dalšího článku z již známého speciálu, ve kterém Vám představujeme rozličné produkty, které v sortimentu švédské společnosti IKEA naleznete a které jistě oceníte pro svou kvalitu a funkčnost.Předmětem této statě bude produkt, který využijí především ti potencionální zákazníci, kteří již mají na světě nějakou svou ratolest. Jedná se totiž o závěsnou houpačku, která se nazývá GUNGGUNG. Pojďme se tedy na tento zajímavý výrobek pro děti podívat detailněji a podrobněji.

Zábava pro každou chvíli

Závěsná houpačka GUNGGUNG je skvělou alternativou běžné houpačky, na kterou s dětmi jistě narážíte na různých hřištích. Rozdíl je v tom, že tato houpačka je jednoduše využitelná v domácím prostředí, tedy domě či bytě. Jak je tohle možné? GUNGGUNG  lze umístit třeba mezi futra u dveří a nebo jinam. Záleží jen a jen na Vaší fantazii, jak si se zavěšením poradíte.

Nicméně, nic Vám nebrání v tom ji využít ve venkovním prostředí, třeba na zahradě či za domem, kde lze houpačku zavěsit třeba na stromě. Avšak je nutné si dát pozor na prevenci vůči zranění dítěte tak, že houpačku nedoporučujeme zavěsit nad beton či asfalt – pokud by dítě nějakou náhodou vypadlo, riskovali byste zranění Vaší ratolesti. Při používání této houpačky je také nutností to, aby měl nad jejím užíváním dohled dospělý jedinec.

Udělejte svému dítěti radost!

Tato houpačka se doporučuje využívat s dalším doplňkem od společnosti IKEA, který jistě zaručí bezproblémové využití. Jedná se o doplněk IKEA EKORRE, což je hák, díky kterému lze lépe zavěsit houpačku GUNGGUNG a zajistit tak daleko lepší prevenci pro případné uvolnění z místa, kde je zavěšena.

Věříme, že Vám byl tento článek při Vašem výběru závěsné houpačky či i jiného výrobku ze sortimentu IKEA užitečný. Pokud Vás napadají jisté připomínky, názory nebo již se chcete podělit o Vaše zkušenosti s tímto skvělým výrobkem pro děti – napište nám (na email či do komentářů).