Rossmann drogerie – Aktuální leták tento týden

Napsal | 14.12.2015

Krásný den  přeji :). Od dnešního dne nám do Vánoc zbývá přesně 10 dní. Za deset dní touhle dobou budete sedět se svojí rodinou u štědrovečerní stolu a jíst sváteční jídlo. To pro většinu z nás znamená – Bramborový salát + obalovaný kapr nebo řízek. Předtím než ale zasednete ke štědrovečernímu stolu, tak musíte nakoupit dárky pro Vaše blízké.

No a vzhledem k tomu, že peněz před Vánoci není nikdy dost, tak jsme pro Vás našli typ jak ušetřit na drogerii. Představíme si zde totiž aktuální leták od Rossmanna, kde se nachází až 50% slevy ne vybraný sortiment.

Co je to Rossmann

Než se ale vrhneme na aktuální slevový leták, tak si pojďme představit společnost Rossmann.

Společnost byla založena v roce 1972 německým občanem Dirkem Rossmannem, po kterém se celý drogistický řetězec jmenuje do dnes. Jedná se o druhý největší řetězec drogérií v Německu se sídlem v Hannoveru, jenž spadá pod Dolní Sasko. Po celém Německu je v současné době přes 1 900 drogérií a celá síť zaměstnává přes 28 000 lidí. Řetězec působí kromě Německa i na dalších trzích v – Albánii,České Republice, Maďarsku, Polsku a Turecku.

Aktuální akční leták na tento týden

Chcete si prohlédnout aktuálně zlevněné zboží? Žádný problém! Stačí kliknout na obrázek letáku a můžete začít listovat. Leták přikládáme níže.

Rossmann drogerie - Aktuální akční leták