Výstaviště Zahrada Čech Litoměřice 2016 – program

Napsal | 23.3.2016

Jste milovníky květin a Vášnivý zahradníci či obdivovatelé? Pak tu máme pro Vás velmi dobře pojatý článek o Výstavišti Zahradě Čech a to v Litoměřicích. Zajímá Vás, jaký bude letos Zahrady Čech program a co Vám dále nabídne? Tak tedy odpovědi a zajímavosti naleznete v tomto článku.

40. Výročí zahrady Čech

40. Výročí zahrady Čech

Zajímavosti o Zahradě Čech

Pro dosud neinformované tu máme několik zajímavostí o této události. Proč má vlastně tato významná událost takovýto název? Tento jakýsi festival se týká, jak už jsme na úvod zmínili, zahrádek a jejich výstav. Jedná se o tradiční výstavu, která se koná každým rokem. Na festivalu se můžete zúčastnit i různých soutěží a můžete si rozhodně nakoupit vše, co Vás tam zaujme. Můžete najít i zvířecí výstavy, ale to už jdeme trošku do hloubky k programu, o kterém se rozhodně také zmíníme.

Program na rok 2016

Na co všechno se můžete v tomto roce v Litoměřicích, na akci Zahrada Čech, těšit? Musíme říct, že pořadatelé si s programem dali opravdu práci. Můžete se těšit na bohatou účast známých zpěváků či výborných kapel jako je Elvis Presley Revival nebo PRO Band. Ani letos samozřejmě nevynechají chovatelské pavilony nebo řemeslné dílny.

Nabídky v těchto sekcích budou ale o něco více pestřejší a zajímavější. Rozhodně prozradíme i termín konání akce, který začíná 6. dubna a končí 10. dubna 2016. Otevírací doba je určena od 9:00h do 17:00h. Určitě si tuto parádu nenechte jen tak ujít.

Jak je to se vstupným?

Vstupné si můžete zakoupit i v předprodeji, kdy se to rozhodně vyplatí více. Pokud však nemáte čas a předprodej byl třeba již ukončen, vstup si koupíte s malou přirážkou přímo na místě. Dospělí by měli platit nejvíce – 80 Kč, děti se studenty a důchodci 60 Kč a vyplatí se si rovnou vzít Rodinné vstupné (2x dospělý + 2x dítě do 120 cm) za to se platí 150 Kč. Chcete si s sebou přivést i Vašeho psího kamaráda? Není problém, vstup má zdarma!