Vychytávky Ládi Hrušky – poslední díl a recepty

Napsal | 1.4.2016

Rádi vaříte a pokoušíte se pořád o něco nové, docházejí Vám nápady a nevíte kam se obrátit? Zkuste právě vychytávky Ládi Hrušky. Sice své díly vysílá momentálně na kanálu Prima a na internetu je jich nespočet. Poradíme od Ládi i několik osvědčených, chytrých nápadů a receptů.

Levně a chutně!

Tento název už napovídá mnohé a snad všichni víte, o koho se jedná. Ano, jde o Láďu Hrušku a jeho vychytané recepty. Láďa Hruška se proslavil nejdříve tím, že se stal potravinovým inspektorem na kanálu TV Nova. Byl vysílán jako součást Televizních novin a lidé ho milovali, ale obchodníci moc ne. Po nějaké době se dostal k tomu, že začal zkoušet recepty, které mu zasílali různí lidé, které pak publikoval místo své role inspektora. Tento nápad se velmi dobře uchytil a nějakou dobu vydržel na televizních obrazovkách. Po delší době se uchytil na kanálu Prima, kde lidem nabízí vaření u nich samotných doma a nebo pomoc k výrobě kreativních vynálezů.

Ukázka z pořadu – Vychytávky Ládi Hrušky

Poslední díl

Rozhodně se jedná o pečení a vaření za nízkou rozumnou cenu. Začal se však prodírat i s jinými nápady právě na vyrábění šikovných vynálezů. Pojďme se tedy společně podívat nějaké výtvory z posledního dílu.

Vychytávky Ládi Hrušky - poslední díl

Pro přehrání posledního dílu stačí kliknout na tlačítko

Po zkoumání jsme došli k výborným informacím a to k tomu, že v posledním díle najdete recept, jak si vlastně doma uvařit pivo. Dozvíte se, jak správně pracovat se sladem a chmelem. Opravdu se to nezdá, ale je to opravdu jednoduché.

Pokud Vám dělá problém zalévání květin, často zapomínáte nebo jedete na dlouhou dovolenou a pak pláčete nad uschlým květem, Láďa Hruška Vám poradí, jak květinu po tuto dobu zavlažovat a vy nemusíte opravdu nic dělat.

Recepty

Už Vás nenapadá, co byste měli uvařit nebo úpéct jako pohoštění pro přátele či rodinu? Láďa Hruška prozradil několik šikovných receptů, ukažme si, jaké. Co takhle toustové lasagne. Název zní poněkud zvláštně, ale podle postupu přípravy, by pokrm nemusel být vůbec špatný.

Potřebujete jen:

  • 1 balíček toustového chleba
  • 1 kelímek smetany
  • 1 cubuli
  • 3 stroužky česneku
  • 5 balíčků šunky
  • 5 balíčků plátkového sýru
  • ¾ hrnku rajského protlaku
  • olej

Cibuli nasekáte na kostičky, česnek nakrájíte na plátky a obojí orestujete na pánvi. Přilijete protlak a necháte přivést k varu. Poté přilijete smetanu, zamícháme a odstavíme. Na dno zapékací misky dáte toustový chléb, proložíte připravenou omáčkou, plátky šunky a sýra. Opět přidáte vrstvu chleba a opakujeme. Horní vrstvu posypete nastrouhaným sýrem. Dáte péct na 220 °C přibližně 15 minut.

Tak dobrou chuť 🙂 – pokud máte zájem posílejte nám fotky Vašich výtvorů do komentářů. Rádi je zde uveřejníme.