Vánoce v IKEA

Napsal | 27.11.2015

Chcete si zútulnit Váš dům či byt a aby dýchal tou správnou vánoční atmosférou? Právě v obchodě IKEA se to hemží vánočními motivy a různými doplňky. Informujeme Vás o případných slevách, ale hlavně o produktech pro Váš domov.

Sekce tradiční vánoční kolekce

Možná jak už víte, se obchody snaží hlavně před Vánoci konkurovat jak cenami, tak svými výrobky. A zrovna IKEA se může opravdu pyšnit. Jde opravdu o novinky, které Vás uchvátí. Právě v sekci s tradiční výzdobou se budete cítit velmi uvolněně. Nabízí kupříkladu krásný věnec, který je zdobený zlatými, červenými a stříbrnými kouličkami. Hodí se jak na stůl, tak i na vchodové dveře. Jestliže i Vaší ložnici schází ten vánoční šmrnc, obohaťte ji příjemným přehozem se zimním motivem. Narazíte i na další závěsné dekorace, jako jsou koule na stromek v pleteném návleku. Už z toho na každého dýchne ta krásná a poklidná atmosféra.

Sekce moderní vánoční kolekce

Pokud má někdo opravdu rád změny či jen moderní doplňky, IKEA pro Vás také něco připravila. Jsou to kupříkladu závěsné dekorace v podobě diamantů ve studených pastelových barvách. Další je závěsný věnec, který je opravdu velmi netradiční. Vypadá jako by byl obrostlý bílými dlouhými chlupy a prostředek zdobí dřevěné srdíčko. Co se týče světla, nabízí se Vám závěsná lampa v podobě zlaté hvězdy. Má v sobě několik přesných zářezů, kterými něžně pronikde světlo. I ceny těchto výrobků jsou velice nízké a určitě se vyplatí investovat.

Vánoce v IKEA 2015

Vánoce v IKEA 2015

Další nabídky

V IKEI se dá sehnat snad téměř vše. Pro koupi dárků máte široký výběr. Pokud sháníte nějaký doplněk k masce na karneval, v nabídce je netopýří čepice, ale rovnou i celý netopýří kostým. Jestliže si velmi vy nebo Vaši blízcí pochutnáte na dobrém čaji či kávě, určitě by se Vám zrovna zalíbila nerezová konvice až na 3 šálky lahodného esspresa nebo krásně zdobené hrnky na čaj.

Pokud máte malé děti, určitě uvítají hravé nádobí, které je z plastu a jen tak se nerozbije. Nejen že je krásně barevné, ale zaujalo nás, jak je krásně ztvráněný třeba uzavíratelný hrnek a pouzdro na svačinku. Jako hlava štěňátka působí opravdu rozkošně a Vaše děti si je zamilují.