Ukládání kabelů a doplňků

Napsal | 12.4.2014

Pokud se snad někdo obával, že jsme zapomněli na naši rubriku doplňků společnosti IKEA, můžeme ho velmi rychle uklidnit. Nezapomněli jsme, naopak jsme shromažďovali informace o dalším zboží a dnes jsme se rozhodli o tyto poznatky s Vámi, našimi čtenáři, podělit. Pohodlně se usaďte a užijte si dnešní téma „ukládání kabelů a doplňků“.

Praktické uspořádání kabelů

Problém s ukládáním a tříděním věcí není problém jen kuchyně a koupelny, nýbrž i garáže, pracovny a dílny. My jsme se jako první zaměřili na krabičky na kabely. První z nich je FIXA – sada na uspořádání kabelů. Tato sada obsahuje háčky se smyčkou na kabely 300×25 mm, pásky na kabely 7x203mm, kabelové klipsy na tloušťku 3-4mm a 7-10mm a také samolepící uchycení. Celkem 114 kusů úchytů Vám pomůže zorganizovat prostředí počítače, televize i celé garáže. Vše je dodáváno v malé krabičce z plastu.

Vložka do zásuvky

Praktickým doplňkem je jistě i vložka do zásuvky SUMMERA – ta pasuje do šuplíků o rozměrech 44cm na délku, 37cm na šířku a 3cm+ výšky. Obsahuje celkem 6 přihrádek, které můžete využít naprosto k čemukoliv – od rozlišení papírů v kanceláři, po koření v kuchyni. Kromě třídění navíc tlumí hluk a chrání zásuvku před poškrábáním.

Police na klávesnici

V neposlední řadě nás zaujala police na klávesnici, opět s názvem SUMMERA. Ta stojí 299 korun a připevnit lze na jakýkoliv stůl ze dřeva s minimální tloušťkou 19mm. Vyrobena je z plastu, pryskyřice, přičemž úchyty, které jsou vyrobené z oceli, mají maximální hmotnost až 6kg. Díky zásuvné klávesnici ušetříte mnoho prostoru na samotném stole.

Doufáme, že se Vám dnešní příspěvek líbil a rádi si přečtete i naše další tipy na sortiment značky IKEA.