Úchyty na dvířka kuchyňské linky

Napsal | 21.2.2016

Vítáme Vás u dnešního článku. Přicházíme tentokrát s kuchyňskou tématikou, která se bude týkat přesněji úchytů na dvířka u kuchyňských linek. Kde takové úchyty sehnat, za jakou cenu a z jakých druhů máte na výběr, to si vše povíme v následujících řádcích.

Dostaňte se pohodlně tam, kam potřebujete

jako nejdůležitějším faktorem bývají právě uchytky na dvířka, pokud se opravdu chcete dostat tam, kam chcete. Témeř každý si toto myslí – bez úchytů to prostě nejde. Na trhu je nespočet druhů materiálu a barev, aby Vám ladily s celkovou sestavou. Budete se divit, ale v dnešní době jsou spíše v módě bezúchytové systémy. Jsou považovány jako za estetické, funkční, moderní a bezpečné. Vypadají opravdu vkusně. Každému je ale přeci jenom pohodlné něco jiného, a tak se zaměříme i na několik druhů madel, jako jsou – dřevěné, kovové, kožené, plast/kov, kov/porcelán, a úchytky rustikální.

Rustikální úchytky

Jejich název budí dojem nechápavosti k přesnému významu. Jedná se o vzhled starého typu, který se hodí spíše také do kombinace linek v rustikálním duchu. Většinou jsou zdobeny různými ornamenty a výstupky. máte možnsot výběru na stránkách: eko-interier.cz, dvere-kovani.cz, mat-nabytkove-kovani.cz a mnoho dalších.

Další druhy madel

Nevíte, který by ladil k Vaší lince a nezpůsobyl tak celkový nevkus? Na několik druhů uchytů se zaměříme. Velmi multifunkční druh, je například právě kombinace kovu a plastu. Působí čistě a moderně. Záleží pouze na Vás, jaký tvar nebo barvu zvolíte, to už doladit zvládnete. Jako další velmi dobře působí dřevěné. Hodí se jak ke klasické lince zhotovené z plastových materiálů, tak i ze skla. Nejvíce spíše ke dřevěné variaci. To bychom ale nevolili stejný druh motivu dřeva, aby madlo nesplývalo. Co se týká cen, tak úchyty nejsou vůbec cenově náročné, pokud tedy sami nezvolíte dražší variantu. Spíše se ale takové madlo pohybuje okolo 100 Kč.

Kovové úchyty na dvířka v kuchyni

Kovové úchyty na dvířka v kuchyni

Věříme, že Vás tento článek o úchytech na dvířka kuchyňských linek zaujal a navnadil Vás k dalším výhodným investicím. Jetliže máte k tomuto článku co říci, napiště to do komentářů pod článkem.