Tescoma lívanečník na indukci

Napsal | 31.7.2014

Úspěšný den začíná vydatnou a chutnou snídaní – tímto heslem se očividně řídí i velice známá tradiční společnost Tescoma, která vyvinula dokonalý produkt právě pro dosažení výsledku chutného a vydatného jídla pro ranní chod. Jedná se o lívanečník na indukci, který nemá na trhu s lívanečníky obdoby a tak je velice vyhledávanou variantou výrobku pro ty, jež se rádi obšťastňují skvělými lívanci. Tento článek Vám poodhalí další informace právě o tomto produktu.

Dokonalé lívance

Ano, právě těch s touto dokonalou pánví na lívance značky Tescoma dosáhnete, jelikož se jedná o další ze série produktů, které jsou nejen že velice šetrné k životnímu prostředí (o čemž si povíme více níže), ale jejich povrch je nepřilnavý a tak je absolutně odolný vůči připalování těsta, pokud je tedy těsto o správné konzistenci, které lívance vyžadují. A proč je tomu tak? Odpovědí je to, z čeho je tato skvělá pánev vyrobena. Materiálem pro vznik tohoto výrobku je uhlíková ocel, což je známkou prvotřídní kvality pánve. Právě kombinace této uhlíkové oceli a nepřilnavého povrchu zajišťuje efektivní vaření/smažení, kterého chce dosáhnout jistě každý kuchař i kuchařka zkoušející výrobu ať už chutných palačinek anebo i jídla jiného. A jistým jiným jídlem může být určitě volské oko, kterého lze v lívanečníku dosáhnout stejně skvělým způsobem, jak je tomu při výrobě lívanců, na které je vyroben přednostně, nicméně, nic nebrání tomu, aby jste ho použili i pro něj. Další známkou kvalitního zpracování je plastová rukojeť, která Vám nedovolí to, aby pánev z ruky vyklouzla a tak zapříčinila buď nepořádek anebo nepříjemné zranění.

Lívanečník - zdroj www.tescoma.cz

Smažte, kde se dá

Díky povrchu, který společnost Tescoma zkonstruovala a který je jistým způsobem technicky na výši oproti jiným výrobkům, je s touto pánví možné smažit na každých kamnech, obzvláště na indukčních. Je to další známkou toho, že pánev má velice dlouhou životnost.

Věříme, že při eventuálním pořízení budete s výrobkem spokojeni (Lze koupit zde) stejně jako my a pokud máte nějaké připomínky, zanechte je v komentářích pod článkem.