Tchýně na Barrandově – všechny díly online

Napsal | 3.5.2016

Už znáte novou reality show Moniky Štikové? Reality show nazývaná Tchýně, bude tématem dnešního článku. Pokud máte problémy v rodině jak s dětmi, tak s manželem, zkuste se na Moniku obrátit. Prozradíme Vám, kde najdete všechny díly tohoto pořadu.

Ostrá reality show je tu!

Jak už jsme se zmínili, jedná se o pořad Tchýně, přičemž je Monika Štiková součástí natáčení. Tato reality show je tu údajně od toho, aby pomohla rodinám v tísni. Přesněji, pokud se jedná o rodiny, kterým hrozí exekuce, rodiče nezvládají děti nebo mají mezi sebou manželské spory. Díky této reality show nahlédnete do osobních životů jiných a možná to bude spíše i jakousi motivací pro Vás. Monika Štiková čerpá ze svých vlastních zkušeností a většinou je opravdu přísná, pokud se jedná o silně problémové rodiny.

Tchýně s Monikou Štikovou

Kde najdete všechny díly online?

Pokud Vás tento pořad nějakým způsobem v televizi zaujal, určitě se máte možnost podívat i na několik jiných dílů a to online. Všechny díly najdete na stránkách barrandov.tv. Je však nutností, abyste se zaregistrovali, jinak Vás to ke shlédnutí videa nepustí. Jedná se o prémiový archiv, na který musíte mít i zařízené předplatné.

VIDEO ARCHIV POŘADU TCHÝNĚ 

Jak se zaregistrovat a zaplatit předplatné?

Nejdříve si povíme, jak je to s předplatným. Máte výběr z několika typů předplatného s rozdílnými cenami – Týdenní předplatné: 19 Kč (neplatí platba přes e-shop), Měsíční předplatné: 69 Kč a Půlroční předplatné: 300 Kč. Platbu lze provést formou SMS nebo přes e-shop.

Pro to, abyste se mohli dostat do prémiového archivu, se musíte zaregistrovat. Svůj účet si vytvoříte tak, že na výše uvedených stránkách, si vpravo nahoře zvolíte odkaz Registrace. Vyplníte své údaje a zadáte svou emailovou adresu, na ní Vám přijde totiž aktivační odkaz. Registraci máte hotovou a s tím máte i povolení kontrolovat aktivní o proběhlé předplatné. Nyní můžete bez omezení sledovat své oblíbené díly reality show Tchýně.