Tchibo.cz nabídka týdne příští týden

Napsal | 25.8.2014

Tchibo. Mnozí z Vás mají tuto firmu spojenou s kávou  – ještě aby ne. Jedná se o jednoho z největší producentů a distributorů kávy na světě. Společnost se, ale nevěnuje pouze kávě.  Pod značkou Tchibo se v posledních letech prodává také zboží spotřebního charakteru, jenž se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou. Právě proto je mezi uživateli velice oblíbené a my jsme se rozhodli, že Vám představíme týdenní nabídku.

Nabídka týdne

Jste-li pravidelnými klienty značky Tchibo, tak moc dobře víte, že každý týden vychází nový katalog se zvýhodněným zbožím. Pokud to nevíte, tak dnes Vám katalog představíme trošičku blíž.

Katalog naleznete na www.tchibo.cz a v současné době probíhají slevy na nábytek do domácnosti.

Vybavujete-li tedy domácnost rozhodně se vyplatí katalog prostudovat. Nás třeba velice zaujal tyčový mixér, jenž teď stojí pouze 549 Kč. Takovýto pomocník do kuchyně je za takovou cenu v podstatě k nezaplacení – (sami jsme si jeden objednali). Nepohrdli bychom ani LED lampou jenž stojí 249 Kč – ale když jsme koupili před měsícem novou za 500 korun, tak máme hold smůlu.

Kdy vychází nabídka pro příští týden

Stálí zákazníci dobře vědí, že každou středu – proto je také středa jejich nejoblíbenějším dnem. Na příští týden opět čekejte tématicky laděné kolekce – nábytku, oblečení, elektroniky a věcí na běžnou spotřebu. O novinkách se dozvíte zase u nás a nebo v přímo na stránkách Tchibo.

Děkujeme za pozornost a budeme se těšit u dalšího článku.

Zákazníci internetového obchodu Tchibo mají rádi středu. Proč? Každou středu je tu pro ně Tchibo cz nabídka týdne na příští týden. Přináší jedinečné zboží v tematicky laděných kolekcí zaměřených na oblečení, elektroniku, vybavení do bytu a další výrobky. Prohlédnout si ho můžete v e-shopu Tchibo.

Vybrali jste si nějaké zboží? Objednejte si ho dříve, než se vyprodá. Můžete tak učinit telefonicky či online cestou. Zvolíte si i způsob platby a v krátké době vám zboží doručí společnost GLS. Budete-li nakupovat zboží v hodnotě nad 1 990 Kč, doprava je zdarma.