Šumavský Dvůr je ráj

Napsal | 23.2.2015

Přijeďte se pokochat pohledem na stavení s výraznými prvky, které pochází, jak jinak než ze Šumavy, jako je např. šumavský kámen nebo masivní pohledové trámy.

Co je to Šumavský dvůr?

Šumavský Dvůr má tři budovy, jedna je hotová a již zabydlená, v druhé se prodávají byty od léta a je z velké části prodána. Třetí etapa se staví, a prodej bytů pomalu začíná. První dvě etapy již dostaly mnoho ocenění např. za energetickou nenáročnost nebo cenu veřejnosti za architekturu.

V Šumavkém dvoře se nebudete nudit! První a druhý dům má vlastní wellness, saunu, whirpool, které vždy navštíví pouze jedna rodina, tudíž zůstává vše diskrétní. Nechybí ani důležitá lyžárna a kolárna.

Dokončuje se třetí etapa!

Třetí etapa má jiné kouzlo, hodně lidí toužilo po vlastním diskrétním vchodu, možná aby bydlení více připomínalo chalupu. Nicméně okapy ucpané listím čistit nemusíte.

Je zde také spousta technických vymožeností, např. řízení a hlídání topení přes internet a i datové sítě jsou tu samozřejmostí. Parkoviště je v garážích přímo pod budovou, ale i venku. V centru dvora je o Vás i Vaše děti postaráno. Dětské hřiště, ohniště, unikátní terénní úpravy.

Co dělat ve volném čase? Můžete zajít například do Železné Rudy – zalyžovat si, do okolních lesů na houby či do dobré restaurace na oběd – všude to je kousek.

Architektura

O architektuře již byla řeč a je opravdu jedinečná. Šumavský dvůr má skvělé dispozice – balkony, předzahrádky, terasy, trámy, krby, pohledové dřevo. Krásné materiály jsou všude kam se podíváte. Okna jsou ve stylu šumavských chalup z nichž je neopakovatelný výhled. Každý byt je jiný a dokonce má i své jméno.

Šumavský Dvůr je ráj pro lyžaře, snowboardisty, cyklisty, golfisty, turisty, houbaře a v neposlední řadě i investory.

Zde se naučíte relaxovat