Stravenky Ticket Restaurant

Napsal | 5.11.2015

Platit si oběd nebo večeři bez toho, aniž byste museli utrácet tisíce nebo stovky korun ze svého účtu? Tak to je možné právě s Tiket restaurant card, investiční výhoda, která obíhá svět. Vydávané jsou světovou jedničkou mezi předplacenými poukázkovými systémy, společností Endenred.

Co je vůbec Ticket restaurant?

Jde především už o něco trochu jiného, než jsou klasické stravenky, na které jste zvyklí. Tato novinka je v podobě elektronické karty. Je to jako box, ve kterém máte zahrnuté všechny stravenky, co jste obdrželi od svého zaměstnavatele, takže správa vašich plateb se stane ještě pohodlnější.

Uplatnění stravenek a možnost pohodlné platby

Nová stravenka Ticket Restaurant od roku 2016Již se můžete vyhnout situacím, kdy kupříkladu při rodinném nákupu počítáte společně s prodejcem stravenky, aby pokryly útratu z co největší části. Díky možnosti platit stravenkami bezkontaktně bude vaše nakupování radostí.

Při ztrátě karty, popřípadě odcizení, nemusíte panikařit. Je možné kartu zablokovat, aby nebyl přístup k jejímu obsahu. Vystaví se Vám karta nová a peníze zůstanou stále v bezpečí.

Abyste měli možnost sledovat, jak Vám peníze na kartě přibývají nebo ubývají, k využití zde je aplikace TicketCard by Edenred a nebo pro výhody Ticket Benefits Card, kde najdete i provozovny, u kterých můžete využít těchto služeb.

Kde stravenky uplatnit?

Kartou je možné platit v běžných platebních terminálech, další možností je využití chytrých telefonů či tabletů, kde si stáhnete aplikaci jménem E-Pay by Edenred. Sami vidíte, že pokrok prostě nezastavíte.

Existuje možnost, kdy si chcete své běžné peníze na účtu převést na tyto stravenky, čímž máte široký výběr výhod akceptační sítě v restauracích, jídelnách, prodejnách potravin. Pozor, tuto službu není možné využívat několikrát za sebou, jsou stanovené limity jak k výměně peněz za stravenky, tak u bezkontaktní platby.

Seznam provozoven

Pokud chcete zjistit, kde ve Vašem okolí můžete uplatnit stravenky – tak existuje jednoduché vyhledávání na stránkách Ticket Restaurant – přejděte sem.

První co uvidíte je mapa České Republiky. Zde zvolte kraj – okres ve kterém chcete provozovny vyhledat. Stačí vždy kliknout.

Vyhledávání provozoven, kde lze uplatnit stravenky

Vyhledávání provozoven, kde lze uplatnit stravenky

Dále upřesněte své vyhledávání, dle Vámi zvolených kritérii.

Kritéria vyhledávání

Kritéria vyhledávání

Po zadání všech kritérii stačí kliknout na Vyhledat a vyběhne Vám seznam dostupných provozoven, kde lze poukazy uplatnit.

Seznam provozoven na Žižkově

Seznam provozoven na Žižkově

Pokud byste se rádi podělili i vy o své zkušenosti s tím, kde všude jsou tyto kupóny využitelné, neváhejte napsat do komentářů pod článkem, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

One thought on “Stravenky Ticket Restaurant

  1. Pingback: Sodexo flexi pass – obchody, výkup a uplatnění

Není možné diskutovat