Sedací pytel BeanBag

Napsal | 29.5.2015

Hledáte kombinaci pohodlí, designu a dobrého materiálu? Nevadí Vám si trochu připlatit za kvalitní a originální výrobek? Pak možná právě pro Vás dnes máme senzační tip. Tématem následujících několika řádků totiž bude sedací pytel BeanBag.

Něco málo o firmě BeanBag

Nejdříve však něco k samotné firmě. Společnost vznikla v roce 2013, čili se jedná o poměrně nového hráče na trhu. Za tuto dobu si však získal poměrně velké množství zákazníků napříč celou Českou Republikou, ale i Evropou. Nedávno se pak firma rozhodla přijít s novým typem uchycení popruhů, které drží celý polštář „pohromadě“, aby se na něm lépe sedělo, nedocházelo k poškrábání podlahy a byla zvýšena i variabilita a možnosti uchycení.

Řada Perfect

Co se týče samotných výrobků, k dispozici jsou hned 3 modelové řady – vaky perfect, comfort a duo.
Začneme vaky Perfect. Těch nabízí BeanBag hned 11 druhů (nabídka se liší každým měsícem), které se liší prakticky jenom barvou. Rozměry jsou jednotné, a to sice 179cm x 140cm. Materiál sedacího vaku je nylon a výplň tvořena EPS (polystyrenové kuličky), kterou lze přidávat, nebo ubírat dle pohodlí. Cena je 1689 korun.

Řada Comfort

Vaky Comfort jsou specifické tím, že jsou opatřeny právě popruhy, které jsme zmiňovali výše. K dostání jsou celkem ve 12 barevných variantách, přičemž všechny jsou v rozměrech 189cm x 140cm. Materiál povrchu i výplně BeanBagu jsou totožné s modelovou řadou perfect, čili nylon a EPS. Cena je pak jednotná – 1989 korun.

Řada Duo, aneb když Vám komfort nestačí

Poslední modelovou řadou jsou vaky Duo. Ty jsou prakticky stejné, jako řada Comfort (tzn. Stejné rozměry, stejný materiál, osazení popruhy atd.). Jedinou výjimkou je barevné provedení, kdy vaky Duo se skládají ze 2 barev – dle libosti tak lze vak jednoduše otočit a získáte „nový“ vak. Cena je pak rovněž 1989 korun.

Sedací vak - Bean bag

Pokud Vás sedací vaky BeanBag zaujali, navštivte oficiální stránky beanbag.cz a vyberte si z pestré nabídky. Doprava je zdarma a připravená je celá spousta akčních nabídek.