Receptář prima nápadů s Václavem Postráneckým – Poslední díl

Napsal | 29.10.2016

Kdo by neměl rád kutilské pořady a ke všemu ještě se sympatickým kuchařem, který tento pořad uvádí? Dnešní článek započneme Václavem Postráneckým a jeho pořadem Receptář prima nápadů!

Václav Postránecký

Možná Vám to bude znít trošku zvláštně, jelikož si určitě každý zavzpomínáme na Přemka Podlahu, který tento pořad v podstatě proslavil. Jeho nástupcem se stal Václav Postránecký a určitě s ním televize prima nešlápla vedle. Další sympatický a charismatický moderátor, herec, divadelní pedagog a režisér je tu.

Receptář prima nápadů s Václavem Postráneckým

Receptář prima nápadů

Jen tak pro zajímavost jsme se rozhodli, že Vám o seriálu něco málo povíme. V tomto pořadu si bezpochyby najdou své jak chovatelé, pěstitelé ale hlavně kutilové.  Na své si zde přijdou dokonce i zastánci zdravého stravování a aktivního životního stylu života. Pan Václav Postránecký Vás provede všemi možnými kutilskými návody. Rozhodně si nenechte ujít návštěvy nejrůznějších odborníků a známých osobností. Díky tomuto pořadu budete vědět, kdy a co zasadit, jak si zkrášlit svou domácnost nebo potěšit Vaše ratolesti nějakou dobrotou.

Kde najdete poslední díl?

Neviděli jste poslední červnový díl? Vyšel zrovna 26. června 2016 a my Vám klidně přetlumočíme ty nejzajímavější pasáže. V tomto díle narazíte na typy:

  • Jak snadno pěstovat zeleninu a ovoce na balkóně
  • Jak pěstovat zdravou pochutinu hlívu ústřičnou
  • Jak si vypěstovat a udržovat krásný zelený anglický trávník.

Pokud byste si přáli díl vidět na vlastní oči, není sebemenší problém. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz, pomocí kterého se dostanete do archivu televize Prima.

Receptář prima nápadu - Archiv pořadů k přehrání