Psací stoly – katalog 2014

Napsal | 7.4.2014

Vítáme Vás u dalšího článku ze světa nábytku. Dnes jsme se po menší odmlce a psaní o doplňkách do bytu rozhodli vrátit k velkým kusům nábytku. Řeč totiž bude o psacích stolech značky IKEA. Pokud tedy plánujete nákup psacího, či PC stolu, dnešní článek je věnován právě Vám.

IKEA nenechala, co se psacích stolů týče, nic náhodě a poměrně širokou škálou výrobků vybavila i katalog na rok 2014. Právě v něm najdete i níže zmíněné výrobky.

Levný psací stůl pro každého

Začněme něčím levným a dostupným absolutně pro každého – přesně tím je psací stůl BORGSJO. Ten můžete pořídit za 1290 korun v bílé a hnědé barvě. Vyroben je z lehké dřevotřísky, ABS a plastu. Pod deskou stolu je police na kabely a zásuvky, což je vhodné v případě, že chcete na stůl umístit i počítač – kabely tak zůstanou hezky skryté. Další výhodou je i možnost umístit úložný prostor vlevo, či vpravo dle Vaší libosti. Jeho rohová varianta s 2 úložnými prostory stojí 1690 korun.

Pracovní stůl pro náročné

Pro náročné jsme potom vybrali pracovní místo FREDDE, jež můžete pořídit za 4990 korun. Tato interaktivní stanice se dokonale přizpůsobí Vašim požadavkům – tvarované pracovní deska umožňuje sedět blízko stolu a stále poskytuje podporu pro zápěstí a předloktí. Pokud si ke stolu rádi donesete i kávu, či čaj, určitě oceníte vyříznuté držáky na každé straně stolu. Boční panely pak pomáhají blokovat sluneční záření a odstraněním horního panelu můžete vytvořit dostatečné místo na televizi. Zkrátka FREDDE je psacím stolem, jaký jste vždy chtěli.

Doufáme, že Vám i dnešní díl přinesl jen užitečné informace.

Zdroj – Oficální stránky IKEA