Pronájem bytů pro studenty v Praze

Napsal | 19.11.2015

Rozhodli jste se studovat v našem hlavním městě Praze a sháníte bydlení jak vhodné pro studium, tak ne příliš finančně náročné? V tomto článku se Vám budeme snažit přiblížit, v jakých cenových relacích se budete pohybovat a jak si, jednodušší formou pronájem bytu v Praze sehnat.

Nemáte dostatek peněžního obnosu – Nevadí 

Je sice známo, že koluje mnoho předsudků o pronájmech bytů v Praze, jelikož se jedná přeci o hlavní město a těžko lze sehnat v rámci příjmů při studiu pronájem, který by byl reálný. Ale předsudky bývají většinou klamavé. Existuje přeci mnoho možností, jak se vyrovnat s vyšším obnosem peněz proto, abyste mohli někdě bydlet v průběhu studií. Máte kamarády? Domluvte se a složte se na pronájem ! Bydlení Vás vyjde výhodněji a nebudete se trápit, že nemáte dostatek peněz. Navíc máte společnost, která rozptýlí nad každodenním studiem.

Kde hledat?

Nevíte si rady, kde hledat správně? Obraťte se na inzeráty ale lépe na realitní kanceláře, kde máte možnost širšího výběru, od nejdražšího bytu až po ten nejlevnější. Bydlení lze samozřejmě hledat i podle lokality, aby se nestalo, že budete muset jezdit několik kilometrů tam a zpět.

Lechce a bez stresu

Můžeme Vám navrhnout některé realitní kanceláře, například Student reality, která se však prezentuje tím, že je jedním z nejlepších portálů, kdy nemusíte obcházet několik desítek bytů abyste si vybrali ten nejlepší a existuje zde i mnoho slev pro studenty.

Z realitních kanceláří, které Vám můžeme dále doporučit, jsme vybrali Re/Max, Realitnidům.cz a Lexxus.cz, kde jsou ceny velice příznivé

Realitní kanceláře jsou snad tím nejsnadnějším prostředkem k vyhledávání vhodného bydlení.