Předsíňové stěny do malých předsíní

Napsal | 21.8.2015

Předsíň je vůbec jednou z nejpodceňovanějších a nejpřehlíženějších místností v domě. Přitom je to vstupní brána do všech ostatních místností a je to právě předsíň, která má za úkol navodit dobrý první dojem. Pakliže jste jí dosud nevěnovali takovou pozornost, máme dnes pro Vás jednoduché řešení – předsíňové stěny.

Akční modely stěn do malých předsíní

Realita je taková, že chodba je jednou z nejmenších místností v bytě/domě a tak je nutné vybírat spíše z předsíňových stěn do malých předsíní. Výrobci v tomto ohledu určitě nezaháleli a my Vám tak ukážeme několik akčních modelů.

Klasická předsíň

Klasická předsíň

Nábytek Jamall

Jako první jsme vybrali obchod Jamall a jeho předsíňovou stěnu DIRECTA 03. Ta nabídne prakticky vše, co potřebujete – zrcadlo, věšák, šuplík na doplňky a ještě jednu přihrádku. S rozměry 840 x 1940 x 350mm se hodí právě do malých předsíní a za akční cenu 985 korun asi není co řešit. Koupit ji můžete v prodejnách nábytku Jamall.

Klasika od Sconta

Dále je zde i Sconto, které má také určitě co říci na poli předsíňových stěn. Z jeho sortimentu jsme vybrali předsíňovou stěnu DODO. Oproti předchozímu modelu ji schází zrcadlo, nicméně nabídne více věšáků, horní odkládací polici i spodní botník, kam se vejde alespoň 5 párů bot. Rozměry pak činí 900 x 2060 x 340mm, čili opět se jedná o model vhodný do malých předsíní. Akční cena činí 1999 korun a koupit ji můžete na internetových stránkách sconto.cz nebo v kamených prodejnách.

MT nábytek

Posledním dnešním modelem bude předsíňová stěna Numero, jež prodává MT nábytek. Nabídne zrcadlo, několik věšáků i botník s 2 velkými šuplíky a 1 malým šuplíkem. Stěna není vcelku a tak jsou její rozměry individuální, přičemž nejvíce prostoru zabere asi botník o rozměrech 1010 x 710 x 400mm. Akční cena činí 2304 korun a pořídit si ji můžete pouze přes internet

Našli jste někde jiný akční model, který by stál za naši pozornost? Napište nám! Rádi ho zde uveřejníme