Předsíňové stěny do malých předsíní

Napsal | 21.8.2015

Předsíň je vůbec jednou z nejpodceňovanějších a nejpřehlíženějších místností v domě. Přitom je to vstupní brána do všech ostatních místností a je to právě předsíň, která má za úkol navodit dobrý první dojem. Pakliže jste jí dosud nevěnovali takovou pozornost, máme dnes pro Vás jednoduché řešení – předsíňové stěny.

Akční modely stěn do malých předsíní

Realita je taková, že chodba je jednou z nejmenších místností v bytě/domě a tak je nutné vybírat spíše z předsíňových stěn do malých předsíní. Výrobci v tomto ohledu určitě nezaháleli a my Vám tak ukážeme několik akčních modelů.

Klasická předsíň

Klasická předsíň

Nábytek Jamall

Jako první jsme vybrali obchod Jamall a jeho předsíňovou stěnu DIRECTA 03. Ta nabídne prakticky vše, co potřebujete – zrcadlo, věšák, šuplík na doplňky a ještě jednu přihrádku. S rozměry 840 x 1940 x 350mm se hodí právě do malých předsíní a za akční cenu 985 korun asi není co řešit. Koupit ji můžete v prodejnách nábytku Jamall.

Klasika od Sconta

Dále je zde i Sconto, které má také určitě co říci na poli předsíňových stěn. Z jeho sortimentu jsme vybrali předsíňovou stěnu DODO. Oproti předchozímu modelu ji schází zrcadlo, nicméně nabídne více věšáků, horní odkládací polici i spodní botník, kam se vejde alespoň 5 párů bot. Rozměry pak činí 900 x 2060 x 340mm, čili opět se jedná o model vhodný do malých předsíní. Akční cena činí 1999 korun a koupit ji můžete na internetových stránkách sconto.cz nebo v kamených prodejnách.

MT nábytek

Posledním dnešním modelem bude předsíňová stěna Numero, jež prodává MT nábytek. Nabídne zrcadlo, několik věšáků i botník s 2 velkými šuplíky a 1 malým šuplíkem. Stěna není vcelku a tak jsou její rozměry individuální, přičemž nejvíce prostoru zabere asi botník o rozměrech 1010 x 710 x 400mm. Akční cena činí 2304 korun a pořídit si ji můžete pouze přes internet

Našli jste někde jiný akční model, který by stál za naši pozornost? Napište nám! Rádi ho zde uveřejníme

Předsíňové stěny do malých předsíní
Jak se vám líbil článek?