Pompo katalog Vánoce 2015

Napsal | 24.11.2015

Vítáme Vás u dalšího z našich článků a dnes přicházíme opět s vánoční atmosférou. Vánoce se velmi rychle blíží. Už víte, co nakupit svým dětem nebo kamarádům za dárky pod stromeček? My Vám pomůžeme. Budeme se bavit o prodejci hraček Pompo a jeho vánočním katalogu. Rozhodli jsme tak učinit po včerejším velmi úspěšném článku o Dračikovi. Najdete ho ZDE

Obchod Pompo

Už jen svým chytlavým a jednoduchým názvem dokáže zaujmout, ale spíše tím, co tento obchod skrývá. Nabízí různé druhy hraček pro děti od těch nejmenších, až po starší. Jestliže sháníte kojenecké zboží, máte možnost i v tomto obchodě. Narazíte určitě i na všemožné společenské hry nebo sportovní doplňky. Hračky jsou rozdělené pro kluky a pro holky. Co by Vás mohlo zaujmout, naleznete tu i zahradní domečky, skluzavky i umělohmotné houpačky. Opravdu nebudete vědět, co vzít dříve. Na jejich webových stránkách pompo.cz zobrazují aktuální slevy, akce a nové produkty.

Pompo katalog Vánoce 2015

Pompo katalog Vánoce 2015

Vánoční katalog 2015

Konečně jsme se dostali k aktuálním nabídkám, které budou tvat až do 31. prosince 2015. Našli jsme pro Vás konkrétní produkty, jež nejsou tak cenově náročné a jsou vkusné. Rozhodně jsou rozděleny do několika sekcí jako: společenské hry, zbraně, škola, knihy, LEGO stavebnice, hračky pro holky a kluky, pro nejmenší, hračky na zahradu, ale i kreativní hračky.

Produkty za super ceny!

Obrovský pokles cen jsme zaznamenali nejdříve u společenských her. Jestliže neznáte hru „Kdo jsem?“, neváhejte. Tato hra je velmi zábavná a je určena pro 2 osoby od 6-15 let. Vtip je v pokládání otázek, abyste zjistili, za koho se soupeř vydává. Ze školní sekce nás zaujal batoh Paul Frank, který je v hodný pro kluka i holku. Pokud víte, že máte v rodině opravdové nadšence, co se týče Star Wars, v nabídce je zde penál a krásný kufřík a to za příjemné ceny. Co jsou to vůbec ty „kreativní hračky“ ? Tak především jsou na základě tvůrčí schopnosti. To znamená od malování, vyrábění až po hrací klávesy, puzzle nebo hlavolamy.

 

One thought on “Pompo katalog Vánoce 2015

  1. Pingback: Bambule katalog vánoce 2015

Není možné diskutovat