PC stoly IKEA

Napsal | 7.2.2015

Vybrat si ten správný psací, či počítačový stůl dnes není tak lehký úkol, jak by se mohlo na první pohled zdát. Většina výrobců, potažmo dodavatelů nabízí tak velký sortiment stolů, že orientovat se v nich a vybrat si ten nejlepší v poměru kvalita/cena je mnohdy nadlidský úkol. My jsme se dnes rozhodli zaměřit na největšího dodavatele nábytku v Evropě, a to sice na společnost IKEA a její nabídku PC stolů.

Pestrá nabídka za nízké ceny je základem

IKEA se pyšní velice kvalitním sortimentem v kombinaci s nízkou cenou a u PC stolů tomu není jinak. Na výběr je zde opravdu z velké nabídky, přičemž cenové rozpětí činí od 800 korun do 20 000 korun za ty nejlepší polohovací stoly.

Nejlevnější varianty

Začneme nízkou cenovou kategorií, odkud jsme pro Vás vybrali stůl MICKE za cenu 1790 korun. Jedná se o jednoduchý a prostorově úsporný PC stůl. Mezi jeho přednosti patří masivní zpracování, prostor pro uložení PC skříně s dvířky, polička nad PC skříní a v neposlední řadě i otvor na průchod kabelů ke krabici. Zamezíte tak nepořádku kolem stolu a změti kabelů kolem stolu. Vše je hezky schované a stůl působí velice praktickým dojmem. K dostání je ve 4 barevných variantách.

Zlatá střední cesta

Ze střední třídy jsme vybrali stůl MALM. Jedná se rovněž o velice praktický stůl s minimalistickým designem, přičemž konstrukce působí velice masivně i přes to, že je vyroben z klasické dřevotřísky. Opět je osazen mnoha úložnými prostory, jako u stolu MICKE, nicméně zde je navíc praktický prostor pro uschování všech kabelů v zadní části stolu. Na zemi tak uvidíte max. 1 kabel do zásuvky. Cena činí 3990 korun a sehnat lze v celkem 3 barevných kombinacích.

Pro náročné

Vyšší cenová kategorie pak nabízí stoly, jež jsou polohovatelné a vyrobené z kvalitnějších materiálů. Jako příklad můžeme uvést modelovou řadu BEKANT, jež má elektrické ovládání polohy a záruku neuvěřitelných 10 let. Cenově se pak pohybují kolem 10 000 korun.

Ať si vyberete jakýkoliv stůl, tak pokud bude z IKEI máte záruku, že se jedná o kvalitní produkt a vydrží Vám spoustu let.