Patrová postel IKEA

Napsal | 24.8.2015

Pokud žijete v menším bytě, dost možná už jste se setkali s neustálým problémem s místem. Ten se zpravidla ještě umocňuje s přírůstkem do rodiny, kdy se objevují první problémy, jako třeba kam umístit skříň, postel apod. My Vám dnes s uspořádáním místnosti pomůžeme, neboť dnešním tématem budou patrové postele IKEA.

Patrové postele nejen pro děti!

Patrová postel je vhodná do menších bytů a místností zejména proto, protože šetří místo – na jedné ploše čtvereční se vyspí buď 2 lidé, nebo jeden člověk a zároveň se pod něj může umístit další předmět. Zkrátka se šetří užitá plocha, která těží z výšky stropu. Dávno už potom neplatí, že patrové postele jsou pouze pro děti – v dnešní době je tento druh nocování oblíbený i mezi studenty a začínajícími rodinami.

Lidovka MYDAL

Nabídka patrových postelí IKEA je naštěstí poměrně pestrá. Na výběr je z více než z 10 různých modelů ve všech cenových relací. Jako první jsme vybrali model MYDAL. Jedná se o nejlevnější patrovou postel a za cenu 2 990 korun dostanete konstrukci palandy s 2 postelemi i s rošty. Výška činí 157cm, šířka 97cm a délka 206cm.

Vysoký model STORA

Pakliže upřednostňujete variantu jednoho lůžka s volným prostorem pod ním, mohl by Vás zaujmout model STORÅ. Nabídne sice jen jedno lůžko, nicméně dole najdete spoustu místa i pro menší skříň. Cena činí 5 990 korun. Rozměry jsou pak následující – výška 214cm, šířka 153cm a délka 213cm.

Úložný prostor od STUVA

Poslední variantou je model STUVA. Ten nabídne rovněž jen jedno lůžko, nicméně zároveň se v konstrukci skrývá mnoho poliček, uzavíratelnou skříň a v neposlední řadě i jednoduchý psací stůl. To vše za cenu 9 190 korun (v nabídce více modelů). Rozměry činí – výška 193cm, šířka 99cm, délka 207cm.

Jak můžete vidět, nabídka je skutečně pestrá. Pro lepší představu doporučujeme navštívit stránky ikea.com, nebo jednotlivé pobočky, kde Vám s výběrem poradí školení odborníci.