Omalovánky malá čarodějnice k vytisknutí

Napsal | 1.8.2014

Máte doma dítko, které jistě stále pozoruje dětské pořady a oblíbilo si své hrdiny natolik, že se je snaží třeba i nakreslit? V tomto článku se podíváme na to, jak jednoduše své malé ratolesti zabavit za pomocí pohádkové postavy z velice známého večerníčku, který je znám jako Malá čarodějnice. Nebude ale potřeba, aby dítě cokoli kreslilo – jedná se o omalovánky Malé čarodějnice, které můžete vytisknout a pak jen nechat na neomezené dětské fantazii a pastelkách, jak si s omalovánkou poradí. V následujících řádcích se podíváme na tyto omalovánky o něco podrobněji.

Omalovánky oblíbeného večerníčku

Omalovánky jsou známy jako jisté obrysy postav nebo předmětů, které jsou zpravidla obtaženy černou barvou a dítě má za úkol tyto obrysy vyplnit barevnými pastelkami, fixy, vodovými barvami nebo také dokonce temperami, což se ale moc nedoporučuje, jelikož děti dokáží být velice nepořádnými bytostmi, které umí zašpinit jak sebe, tak i vše kolem nich, a díky temperám se pravděpodobnost zašpinění čehokoli zvětšuje geometrickou řadou.

Malá čarodějnice je příběhem, kde stejnojmenná hrdina prožívá různá dobrodružství, při kterých ji doprovází její přítel Havran a koná dobré skutky v každé situaci, která se zrovna naskytne. Čarodějnice se musí stát dobrou čarodějkou, jelikož jí tento úkol zadala baba Bimbula jako trest za to, že se vydala na sabat, kde neměla co dělat.

Večerníček Malá čarodějnice je mezi diváky kolem pěti až deseti let velice oblíbenou podívanou. Tento animovaný počin, který spočinul na světle světa v roce 1984 v komunistickém Československu, byl již ve své době jedním z nejsledovanějších večerníčků vůbec a tím pádem i jedním z nejoblíbenějších. Malou čarodějnici dabovala vždy profesionální Jiřina Bohdalová, kterou jistě znáte i z mnoha jiných pohádek, stejně jako její hlas.

Kde omalovánky získat?

Omalovánky s touto nezbednou čarodějkou lze k vytisknutí sehnat na těchto stránkách. Věříme, že Vám i Vašemu dítku zajistí mnoho hodin zábavy a že Vám byl tento článek nápomocný.

Pro zvětšení obrázků k tisku, na ně stačí kliknout

Zdroj – http://www.coloring-page.net/