Omalovánky k vytisknutí Hello Kitty zdarma

Napsal | 24.8.2014

Není známější japonské fiktivní postavy, než kterou je roztomilá kočičí hrdinka Hello Kitty, jež prostoupila skrze různé figurky v podobě hraček, má dokonce v současné době i vlastní seriál, plánuje se také celovečerní film o jejím pohádkovém životě. Stala se také módní značkou, kterou nosí nejen děti, ale také mnoho dospělých, kterým nepřipadá tato postavička ani trochu infantilní.

V následujících řádcích se s touto postavičkou seznámíme ještě o něco podrobněji a především se dozvíte, kde získat omalovánky k vytisknutí Hello Kitty zdarma, což je také stěžejním předmětem tohoto článku. Tyto omalovánky jistě potěší Vaše ratolesti, které se zabaví vybarvováním obrysů Hello Kitty na dlouhé hodiny, k čemuž využijí svou neomezenou dětskou fantazii.

Známá postavička Hello Kitty!

Hello Kitty se v Japonsku stala známou postavičkou v roce 1976, nicméně – překvapivě byla vytvořena již v roce 1974 a to v Tokiu. V té době ještě nikdo nevěděl, že se stane Hello Kitty světoznámou značkou s globálním rozměrem a stane se další z nálepek pro Japonsko a její neovyklou kulturu, ve které jsou smíchány jak tradiční strohé postupy a obyčeje, tak i kýčovité zajímavosti, nad kterými nejeden člověk kroutí hlavou.

Fiktivní rodina postavy Hello Kitty se stále rozrůstá. Kočka má nyní nejen domácí mazlíčky, ale dokonce i přítele, jehož jméno je Dear Daniel. Nedosáhl však takové slávy jako samotná Kitty, stejně tak se to nepovedlo ani jiným postavám z její „rodiny“. I přesto, že je Hello Kitty japonská, nejvíce je vidět především v amerických obchodních řetězcích s módním textilem.

Omalovánky Hello Kitty k vytisknutí!

Kde tedy samotné omalovánky k vytisknutí Hello Kitty zdarma sehnat? Konkrétně zde – u nás, kde si obrázek jednoduše stáhnete a poté pomocí vašeho pomocníka pro vytisknutí obrázků ve Vašem počítači úkon provedete.

Pro zvětšení obrázků k tisku, na ně stačí kliknout

Malý bonus na závěr

Nebylo bychom to my, kdybychom Vám vždy nedali něco navíc. Dali jsme si tu práci a našli pár videíí s touhle roztomilou kočičkou. Tak doufáme, že se Vám budou líbit.

Avril Lavigne – Hello Kitty

Tak tohle potěší všechny příznivce Hello Kitty a Avril, která nazpívala tenhle super písničku.

Tak co na ní říkáte? Za nás palec nahoru!

Kočička v říši divů

Alenka v říši divů? Co takhle Kittynka v říši divů. No mrkněte na to sami.

Je to naprosto rozkošné. Škoda, že takovou kočinečku nemůžeme mít doma 🙁

Závěrem

Věříme, že jste díky našemu článku našli kýžené omalovánky Hello Kitty, které jsou k vytisknutí zdarma, a Vaše dítko díky nim zažije mnoho zábavy. Pokud Vás napadají nějaké připomínky, jistě je zanechte pod článkem v komentářích.