Norma leták na příští týden

Napsal | 13.2.2016

Vítáme Vás u dalšího z našich článků. Bez napínání tu pro Vás dnes máme něco o letáku na příští týden obchodu Normy. Jestliže jste ještě o Normě neslyšeli, nemáme problém Vám vysvětlit, o jaký obchod se jedná.

O obchodu Norma

Je jeden z největších německých discountů na trhu. Pokud sháníte obchod, kde byste našli potraviny, tento obchod je pro Vás jako stvořený. Samozřejmé je to, že nabízí kvalitní produkty za opravdu nízké ceny. Na trhu je téměř 40 let a zatím nikdy nezklamal. Naopak se stále více snaží rozvíjet rok od roku.

Akční leták na příští týden je tu!

Jak už jsme lehce naznačili, leták se bude především chlubit zbožím s nízkými cenami. Slevy jsou momentálně všude a budou ještě nějakou dobu. Potraviny jsou pro každého velmi důležité a proto okouzlí možná mnohem více slevy tu, než u nějakého nábytku. na stránkách TopSleva.cz máte možnost Norma leták sledovat. Norma vydává své letáky pravidelně a vždy s určením data, od kdy do kdy slevy v letáku platí.

Leták na příští týden

Leták na příští týden

Na co se můžete těšit?

Tak pokud máte rádi sladké, nabízí čokoládové tyčinky Kofila pouze za 8, 90 Kč a svatební koláčky za cenu 24, 90. Co se týče alkoholových výrobků, určitě neprodělají milovníci sektů, kdy za Bohemia sekt zaplatíte jen 119 Kč a to jak za Brut a Demi. Jako další je kupříkladu víno Habánské za 69, 90 Kč. Obchod Norma, Vám nabídne i nějaké kusy oblečení, i když to zde není prioritou. Jestliže však sháníte na rychlo nějaké čepice, ponožky a další, i zde můžete narazit na slevy. Kupříkladu právě pletená čepice jen za 99, 90 Kč.

Špatně se Vám spí? Může to být vina matrace, na které ležíte. I Norma myslí na Vaše zdraví jinak než jídlem, a proto nabízí komfortní matrace s prodyšností a regulující klima a to za cenu 1 599 Kč.

Věříme, že Vás tento článek zaujal a předal Vám užitečné informace o tom, co se na Vás chystá. Pokud máte nějaké připomínky, ideje a touhy, napište do komentářů pod článkem.