Noční stolky v ASKO nábytek

Napsal | 18.8.2015

ASKO bylo ihned po revoluci jedním z největších nábytkářských prodejců v ČR. Nyní je situace poněkud odlišná a společnost se v drsném konkurenčním boji, kde se musí potýkat s giganty jako Sconto, Moebelix, IKEA apod., příliš neprosazuje. V ČR však stále provozuje 7 poboček, které určitě mají co nabídnout. My jsme se dnes zaměřili na obzvláště pestrou nabídku nočních stolků.

ASKO nabídne pestrý výběr

Noční stolek je v dnešní době skoro nepostradatelný pomocník při nocování. Ať už potřebujete schovat pyžamo, oblíbenou knihu, budík, nebo třeba jen odložit čaj na noc, noční stolek poslouží více než dobře. ASKO jich nabízí hned několik desítek a na své si přijdou jak milovníci futuristicky vyhlížejících stolků, tak i zastánci klasického designu. Samozřejmostí jsou různé cenové hladiny, ze kterých si vyberou jak nároční nakupující, tak i příznivci levného účelového nábytku.

Levný, účelový

Jako první jsme pro Vás vybrali Noční stolek PICCOLO. Jedná se levný účelový noční stolek, který si můžete koupit už za 649 korun v akci. Na výběr je dokonce ze 3 barevných provedení. Potěší pevné nožičky, uzavíratelný šuplík a volný prostor pod ním, kam můžete naskládat třeba své oblíbené knihy. Rozměry činí 42 x 41 x 35cm.

Módní a robustní

Další jsme zvolili luxusní Noční stolek VARIABEL. Ten si můžete pořídit za akční cenu 3622 korun. Vyznačuje se velice kvalitní konstrukcí a zpracováním, které vydrží dlouhá léta. Základem jsou 3 výsuvné a oddělené šuplíky, kam si můžete uložit prakticky vše, nač si vzpomenete. K dispozici je však pouze jen v jednom barevném provedení (dub řezaný). Rozměry činí 48 x 55 x 43cm.

Kontakty a pobočky

Nabídka v ASKO je opravdu pestrá, a pokud Vás některý ze stolků zaujal, doporučujeme navštívit oficiální stránky, nebo jednu z poboček, kde najdete ještě další zajímavé modely.