Moderní nábytek do předsíně

Napsal | 26.4.2015

Nábytkářský průmysl je jedním z mála odvětví, které se neustále rozrůstá, a my Vás tak máme stále o čem informovat. V dnešním článku jsme se zaměřili na poněkud opomíjenou místnost, která je však svou důležitostí na předních příčkách – předsíň. Jaký nábytek nabízejí tuzemští prodejci a co je momentálně opravdu v kurzu? Tyto a mnohé další informace v následujícím článku.

Co je dnes považováno za moderní předsíň?

Skutečně moderní nábytek do předsíně se dnes vyznačuje hned několika znaky. Za prvé, musí jít o výrobek ze dřeva (často však doplněn o doplňky z kovu, nebo ze skla). Dřevo je pak voleno na základě rozpočtu – nízký rozpočet poskytne nejčastěji jen dřevotřísku s velkým množstvím lepidla, nicméně pokud jste ochotni si připlatit, můžete si dovolit i nábytek z masivu. Za druhé, moderní nábytek do předsíně si hraje především s barvami (zde ale otázka vkusu) a pak s hranatými tvary. Velký důraz je také dbán na účelnost.

Asko nábytek nezklame

A jak si v nabídce stojí tuzemští prodejci? Podívali jsme se za Vás na jejich nabídku a u každého z nich se nám líbilo něco jiného – začneme třeba společností Asko. Zde se nám velice líbila série předsíňových komod Aida. Konkrétně se jednalo o 4-zásuvkový model s dubovou dekorací. Dno komody je navíc na nožičkách, čili není problém umístit komodu i do předsíní s podlahovým topením. Model AIDA 12 stojí 5365 korun a je vyroben z dřevotřísky.

Předsíňové stěny z Jamallu

Nábytek Jamall nás zaujal svými předsíňovými stěnami. Tak třeba model  DECEMBER, jež se prodává hned ve 2 barevných provedeních, konkrétní světlý jasan, nebo tmavý akát. Skládá se z výklopného botníku, šatní skříně, věšáku a zrcadla. Díly jsou pak rovněž na nožičkách a lze je objednat i samostatně. A cena? 8061 korun.

Ostatní prodejci

Pokud hledáte moderní nábytek do předsíně z masivu, zkuste se porozhlédnout po menších prodejcích nábytku, nebo se přímo zeptat na prodejnách známých řetězců, jako je Jysk, Sconto, nebo výše jmenovaní.