Litinové nádobí Berndes z Alberta – recenze

Napsal | 4.11.2016

Vítáme Vás u dnešního článku a dnes se budeme bavit opět o Albertu (minule jste se mohli dočíst o zajímavých receptech). Tentokrát se zaměříme na jeho litinové nádobí! Rozhodli jme se ho ohodnotit, aby jste vy, měli zajímavé podklady při rozhodování o pořízení nových hrnců.

Něco málo o Albertu

Tento obchod se zaměřuje snad na veškerý sortiment, který Vás jen napadne. Starší z vás si ho jistě vybaví pod původním názvem Hypernova.

Logo společnosti ahold

Všechny prodejny Albert vlastní společnost AHOLD Czech Republic, a.s. Podle dalších informací tato společnost funguje i ve Spojených státech Amerických, kde vlastní několik velice silných maloobchodních značek např. Stop & Shop a Giant Food. Společnost je součástí nadnárodní korporace Ahold, která sídlí v nizozemském Zaandamu.

Litinové nádobí Berndes

Jedná se novou akci, která zrovna v Albertu probíhá a profitovat z ní mohou úplně všichni zákazníci. Nádobí je nedílnou součástí kuchyně a bez něj si žádnou chutnou večeři nepřipravíte.

Akce v Albertu na litinové nádobí

Litinové nádobí Berndes

My jsme se na jednotlivé produkty podívali trošku blíže a nyní Vám zde představíme naše poznatky.

Nádobí je vyráběno z litiny. Díky jejím vlastnostem může být používáno na všech typech sporáků včetně indukčních varných desek. Litina má tak skvělé univerzální vlastnosti, že výrobky z ní lze používat i pro pečení v troubě. Pokličky hrnců jsou navrženy tak, aby jejich speciální důlky rovnoměrně navracely vysráženou vlhkost zpět do pokrmu a docházelo k permanentnímu mírnému samopodlévání. Takovou třešničkou na dortu je, že se na nádobí vztahuje celoživotní záruka na výrobní vady. To je poměrně sebevědomé a firma tím demonstruje kvalitu svých produktů.

Jaké jsou reakce okolí?

Žádná stížnost se na litinové nádobí od firmy Berndes neobjevila. Všude se to hemží spíše těmi pozitivními ohlasy. Hold jedná se o kvalitní produkt a bez nějakých větších problému Vám ho doporučujeme.

Vlastníte nádobí od této společnosti? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti prostřednictvím komentářů.