Lékárna Dr.Max – akční leták

Napsal | 8.8.2015

Nabídka volně prodejných léků a léčivých látek je něco, co se mění prakticky neustále. Aby mohly lékárny držet krok s dobou, a poskytnou svým zákazníkům co nejaktuálnější nabídku, rozhodly se některé z nich vydávat letáky. Jednou z takových lékáren je i Dr.Max. Jak často leták vychází, kde ho lze sehnat a co v něm najdete? Dozvíte se v následujícím článku.

Papírový akční leták do schránek

Dr.Max je na našem českém trhu již zavedenou značkou a má po celé ČR mnoho poboček. Nikoho tak asi nepřekvapí, že pravidelně vydává i papírový leták, který by Vám správně měl přijít vždy do schránky, ať už bydlíte kdekoliv. Pokud byste snad leták do schránky delší dobu nedostali, doporučujeme kontaktovat info linku na čísle 844 909 909.

Nová nabídka každý měsíc

Ačkoliv se nabídka v lékárnách mění poměrně rychle, asi žádná síť lékáren si nemůže dovolit vydávat leták každý týden. Dr.Max tedy vydává leták zpravidla jednou za měsíc či 2. Aktuální akční leták je pro období 08. 07. 2015 až 31. 08. 2015, tedy prakticky po celou dobu letních prázdnin. V průběhu tohoto období můžete také leták zdarma zobrazit a stáhnout  – konkrétně Akční leták ke stažení

Aktuální akční leták

Aktuální nabídka je pak velmi orientovaná na letní měsíce. Asi každého potěší pestrá kolekce opalovacích krémů a mastí na spáleniny. Zmínit můžeme třeba Equilibria Extreme Protective Sun Lotion SPF 25. 100 ml balení tohoto prémiového opalovacího krému Vás vyjde na 249 korun. V nabídce jsou ale i vitamíny a kompletní doplňky stravy, obsahující látky, které naše tělo během letních měsíců rozhodně zužitkuje – B-Komplex forte, balení 100 tablet za 129 korun. Pakliže cestujete na dovolenou do zemí s odlišným klimatem, určitě využijete přípravky proti průjmům a bolestem hlavy – Ibalgin Duo Effect 100g za 179 korun, či Ediaron 20 tablet za 119 korun.