Ledovač do domácnosti

Napsal | 25.3.2014

Ledovač! Někteří se s tímto pojmeme setkávají poprvé, a někteří ho moc dobře znají. Především ti co rádi slaví a nebo grilují a potřebují spoustu ledu. Ledovače – nebo-li také výrobníky ledu jsou zařízení jenž Vám na vaší party vyrobí tolik ledu kolik jen budete potřebovat. Není totiž nic horšího než když, Vám na akci dojde led a nemáte pití jak chladit.

Bohužel jsme zjistili, že IKEA žádný ledovač nemá v nabídce. To je škoda a doufáme, že v budoucnu se tam jednou objeví. Nechceme Vás ale ochudit o tento skvělý přístroj a tak Vám dnes představíme výrobník ledu od jiné značky.

Červený ledovač EWZB ROT02 ledovač

Jelikož zboží z IKEE je velice kvalitní, tak jsme se rozhodli, že přístroj jenž Vám teď představíme se bude kvalitou výrobků z IKEE minimálně rovnat. Takže pojďme si o našem červeném krasavci říci nějaké technické specifikace. Mašina je schopná vyrobit až dostačujících 24 KG ledu za hodinu. Velikost a tvar ledové kostky lze ovlivnit za pomocí formiček. Kapacita samotného zásobníku na led čítá 0,7 Kg. Nádržka na vodu má pak objem 2,4 litrů. Rozměry ledovače jsou: šířka 24,2 cm, délka 35,8 cm, výška 32,8 cm. I když by se mohlo zdát, že se jedná o malého drobečka, tak věřte, že tomu tak není. Ledovač je sice malý, ale váží asi tak stejně jako 4 letý chlapec a to 9,2 KG. Takže při přenášení si trochu máknete. Jestli se bojíte, že Vás zařízení bude při výrobě rušit, tak nemusíte. Hlučnost EWZB je přijatelných 25 decibelů.

Ovládání ledovače

Nemějte strach z ovládání. Jedná se o totiž velice jednoduché zařízení s intuitivním ovládáním. Zásobník na vodu stačí naplnit vodou. Podle formičky si vyberete velikost ledových kostek, výrobník ledu spustíte a čekáte, až se led vyrobí.

Závěrem

Zařízení doporučujeme všem, kteří v létě pořádají nejrůznější zahradní party. I přes to, že zařízení není z IKEE, tak se jedná je perfektně zpracováno a cena 4 100 Kč, za kterou se ledovač prodá je oprávněná. Takže pokud váháte – tak stop a utíkejte si ledovač koupit.