Kuchyně s rohovým dřezem

Napsal | 20.2.2015

Kuchyně jsou dnes, tak trochu bohužel, místnosti, kde se zpravidla nejvíce šetří místem v době projektování nového domu. Zejména nízkorozpočtové domy jsou tak odsouzeny k tomu, aby se využil naprosto každý metr čtvereční, a u kuchyně to platí dvojnásob. I z tohoto důvodu jsme se dnes rozhodli zaměřit na kuchyně s rohovým dřezem.

Rohový dřez šetří místo

Rohový dřez je výbornou příležitostí, jak ušetřit velké množství místa. Do rohového místa v kuchyňské lince je totiž velice problematické umístit jakýkoliv spotřebič a právě proto se sem velmi často montuje dřez i s rozvody, které jsou zpravidla zakryty kuchyňskou linkou, nebo přístupné z boční skřínky.

2 druhy dřezů

Celkově se nabídka dělí na nerezové rohové dřezy a granitové nerezové dřezy. Granitové dřezy jsou z pravidla dražší a většinou se dělají v černé barvě. Svým materiálem pak silně připomínají hladký kámen a svými vlastnostmi jsou vyspělejší a odolnější. Co se týče prodejců kuchyňských rohových dřezů, na trhu je jich poměrně velké množství. Jako jeden z největších internetových prodejců můžeme označit portál levneelektro.cz.

Nabídka na levneelektro.cz

Na levneelektro.cz najdete desítky různých rohových dřezů z nerezu i z granitu. V nabídce jsou klasické velké dřezy s menším odkapávačem, tak i poměrně velké dřezy, které jsou osazeny odkapávači z obou stran, nebo ještě menší nádržkou na dodatečné mytí (např. příbory apod.).

V sortimentu nerezových dřezů jasně vede značka SINKS KROMEVYE. Cenové rozpětí se pohybuje od 1700 do 4000 korun. Granitové dřezy pak vede značka BLANCO, jejíž dřezy patří k tomu nejlepšímu, co si můžete pořídit. Ceny se pak hýbou mezi 8 až 11 tisíci korunami.

Vyčkejte na slevy a hledejte u vícero prodejců

Pokud plánujete nákup rohového dřezu, využijte právě nyní rozsáhlého výprodeje na dřezy i baterie na výše zmíněném portálu, nicméně je potřeba si pospíšit – nabídka se rychle tenčí. Pakliže Vás nabídka nezaujala, můžete vyzkoušet ještě další prodejce, jako drezy-baterie.cz, nebo jednoduše zkusit hledat na portálu heureka.cz, kde najdete i hodnocení a recenze jednotlivých rohových dřezů i eshopů.