Kovové garnyže

Napsal | 25.12.2013

Nákup v obchodním domu IKEA si vždy užívám. Není daleko od našeho domu, a proto do něj jezdíme celkem často. Je velmi spolehlivým prodejcem a výrobky jsou kvalitní, dobře fungují a díly se dají jednoduše sestavit. Můžeme hledat v mnoha odděleních. Samozřejmostí je dětský koutek, kam lze odložit dítě na delší dobu a zatím si užívat ničím nerušeného nákupu.

Cool  garnýže se záclonami

Velkou výhodou zakoupených výrobků je, že se k sobě výborně hodí, ladí jak barvy, tak design a hlavně materiál, kterým je většinou kvalitní dřevo a i doplňky jsou z velmi dobrého materiálu. Příkladem jsou kovové garnýže, které jsme koupili společně se vzorovanými záclonami. Garnýže jsou spojením zároveň moderního a jakéhosi retro stylu a společně s novými záclonami vypadají opravdu hezky. Jsou ve dvou provedeních, jednotyč a dvoutyč. Jednotyč se nám líbila více, a tak jsme je zakoupili. Mohli jsme si vybrat z nabídky různých koncovek i barev. Dají se připojit na stěnu i na strop a opravdu pěkně vypadají.

S nákupem jsme byli jako vždy spokojeni a návštěva obchodního domu byla ještě příjemnější po čase stráveném v jídelním oddílu, kde jsme se posilnili a příště do Ikea určitě opět zavítáme.